Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started

7 yıldır dijital pazarlama uzmanı olarak irili ufaklı birçok markaya danışmanlık ve hizmet verme fırsatım oldu. Bu süreçte edindiğim tüm deneyimi, kendi uyguladığım yöntemleri birebir kullanarak bu eğitimde sizler için bir araya getirdim. Bu eğitimin sitedeki diğer eklenecek eğitimlerden temel farkı, tamamını içeriyor olması ve özel ipuçlarının yer alması. 

Bu eğitimi aldıktan sonra videoları izleyip belirtildiği şekilde uygulayarak başarıya ulaşmamanız neredeyse imkansız!

Peki Nedir Bu Beta Sürümü?

Bu eğitim şu ana kadar hazırladığım en kapsamlı eğitim olduğundan siz katılımcıların da katkısı ile sürekli güncellenerek devam etmesi, ihtiyaçlarınıza karşılık vermesi benim için çok önemli. Bu yüzden ilk 1 aylık süreçte fiyatı yarı yarıya düşürerek Beta eğitim sürecini başlattık. Bu süreçte her hafta eğitime yeni bir bölüm eklenecek ve sizin yorumlarınız dahilinde güncelleniyor olacak.

Böyle bir indirim bir daha tekrarlanmayacak.

Bu Eğitimi Kimler Almalı?

  • Dijital Pazarlama Uzmanlığını kariyer olarak düşünen kişiler
  • Dijital pazarlama faaliyetlerini geliştirmek isteyen tüm işletmeler
  • Projesini dijitalde var etmek isteyen girişimçiler
  • Dijital pazarlamayı A'dan Z'ye deneyim kazanarak öğrenmek isteyen herkes

Eğitimde Neler Var?

  • 40 Saatlik Eğitim Videosu
  • Özel Facebook Grubuna Erişim
  • Düzenli Paylaşılan Ekipmanlar
  • Haftalık Canlı Yayınlar
  • Soru Cevap Seansları

Bu Eğitim Herkese Göre Değil!

Bu eğitimde 7 yıldır edindiğim tüm tecrübe ve deneyimi en ince ayrıntısıyla sizinle paylaşıyorum. Eğer eğitimi tekrar edecek yeteri kadar vaktiniz, işinizi geliştirmek için hevesiniz ve azminiz yoksa bu eğitimi satın almamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Eğitim İçeriği

Tümünü Göster

Course Reviews

5 8 Yorumlar

Katılımcı Yorumları

Oğuz Konyalı tarafından, Tem 16, 2019 tarihinde
Eğitim Bahane bir insanın karakterini sevmek önemli olan bana çok şey katacaktır eminin ama Oğuz hocanın insanları geliştirmesi onlara tecrübe katması çok değerli benim için.
Bir Kişi Yorumunu Faydalı Buldu
Furkan Sayılan tarafından, Tem 9, 2019 tarihinde
Bu alanda birçok kişi ve kurumdan eğitim aldım. Bireysel olarak iyi diyebileceğim eğitmen sayısı bir elimin parmaklarını geçmez. En çok bilgi edindiğim eğitmenlerden birisiniz. Eğitiminizden beklentim çok yüksek. Hızlı ve etkili yol alacağımızı umuyorum.
Bir Kişi Yorumunu Faydalı Buldu
Miraç Koyuncuoğlu tarafından, Oca 26, 2020 tarihinde
Oğuz bey bu eğitim ile dijital pazarlama alanındaki uzmanlığını, başarısını ve vizyonunu bize aktarmakta. Konuları not alarak ve özenle dinlerseniz sizde bu alanda başarılı olabilir, geleceğin mesleğini öğrenebilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.
Alper Sarıkaya tarafından, Kas 9, 2019 tarihinde
Açıkcası eğitim bahane Oğuz hoca bana nasıl bir güven verdiyse her eğitimini udemy den başlayarak satın aldım ve şuan buradayım. Anlatım tarzı ve bilgiyi aktarma şekli muazzam. Teşekkürler OVY.
Bahadır Uşun tarafından, Kas 6, 2019 tarihinde
Oğuz hocam bu eğitim sayesinde sadece dijital pazarlamayı değil geleneksel pazarlamanın da pek çok detayına girerek konuyu bir bütün olarak ele almakta. Dolayısıyla bu da biz öğrenciler için çok faydalı. İşin temelinde başlayarak her aşamayı atlamadan anlatmakta. Dersleri sıkı bir şekilde takip edip anlamaya çalıştığımızda uygulama kısmıyla çok rahat pekişmekte. Bu alana yönelmek isteyenler için kesinlikle tekrar tekrar izlenmesi gereken bir başucu kitabi gibi. Fazlasıyla eğitimlerden yararlanmaktayım. Aynı zamanda eğitimde öğrendiklerim hakkında sorduğum tüm sorulara da bıkmadan usanmadan cevapladığı için kendisine çok teşekkür ederim.
Ufuk Altıyaprak tarafından, Eki 5, 2019 tarihinde
Bu güzel içeriği bizlere sunduğu için Oğuz Veli Yavaş'a çok teşekkür ederiz. Bir çok kişi ve kuruma büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Eğitimi almak isteyenlere kesinlikle öneririz.
Mustafa Demir tarafından, Ağu 19, 2019 tarihinde
En başta samimiyetiniz için çok teşekkür ederim. Umarım emeğinizin karşılığını alır, musmutlu ve sağlık dolu bir hayatınız olur.
Cemil özel tarafından, Tem 9, 2019 tarihinde
Güzel bir çalışma bizleri daha ileriye taşıyacaktir