Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started

7 yıldır dijital pazarlama uzmanı olarak irili ufaklı birçok markaya danışmanlık ve hizmet verme fırsatım oldu. Bu süreçte edindiğim tüm deneyimi, kendi uyguladığım yöntemleri birebir kullanarak bu eğitimde sizler için bir araya getirdim. Bu eğitimin sitedeki diğer eklenecek eğitimlerden temel farkı, tamamını içeriyor olması ve özel ipuçlarının yer alması. 

Bu eğitimi aldıktan sonra videoları izleyip belirtildiği şekilde uygulayarak başarıya ulaşmamanız neredeyse imkansız!

Peki Nedir Bu Beta Sürümü?

Bu eğitim şu ana kadar hazırladığım en kapsamlı eğitim olduğundan siz katılımcıların da katkısı ile sürekli güncellenerek devam etmesi, ihtiyaçlarınıza karşılık vermesi benim için çok önemli. Bu yüzden ilk 1 aylık süreçte fiyatı yarı yarıya düşürerek Beta eğitim sürecini başlattık. Bu süreçte her hafta eğitime yeni bir bölüm eklenecek ve sizin yorumlarınız dahilinde güncelleniyor olacak.

Böyle bir indirim bir daha tekrarlanmayacak.

Bu Eğitimi Kimler Almalı?

Eğitimde Neler Var?

Bu Eğitim Herkese Göre Değil!

Bu eğitimde 7 yıldır edindiğim tüm tecrübe ve deneyimi en ince ayrıntısıyla sizinle paylaşıyorum. Eğer eğitimi tekrar edecek yeteri kadar vaktiniz, işinizi geliştirmek için hevesiniz ve azminiz yoksa bu eğitimi satın almamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.