Merhaba, Ben Oğuz Veli Yavaş.

2012 yılından beri sosyal medya danışmanlığı ve stratejistliği yapıyorum. Sektöre girişim biraz merakım, biraz da şans sayesinde oldu diyebilirim.

2012 yılında üniversitenin daha ilk senelerinde B!Sonraki Digital’de çalışmaya başladım. Kısa süren stajyerliğim sonunda sosyal medya yönetimi, metin yazarlığı vb pozisyonlarda görev alma, birçok farklı marka ile çalışma fırsatı buldum.

2014 yılında ajanstan ayrılarak bir süredir hayalim olan, kendi internet sitemi açma fikrine tutulup bir teknoloji haber sitesi kurdum. Kuruluşundan 7 ay sonra Türkiye’de ilk 600 arasına girmeye başaran bu siteyi hem iş yoğunluğum hemde ilgi alanlarımın değişmesi ile bırakarak sattım.

2014 başından bu yana sosyal medya danışmanlığı, reklam yönetimi, rakip analizi ve dijital pazarlama üzerine farklı markalarla çalışmaya devam ediyorum.

2016 yılından itibaren edindiğim tecrübelerimi insanlara aktarmaya başladığım dijital pazarlama eğitimlerini yayına aldım. Online ve yüzyüze olarak şu ana kadar 5,000’in üzerinde kişiye bu eğitimi verdim.

2019 yılında kurduğum Ads On Dijital Reklam Ajansı ile ekibim ve ben birçok markaya dijital pazarlama faaliyetlerinde danışmanlık ve hizmet vermekteyiz.