Hakkında

Merhaba, Ben Oğuz Veli Yavaş.

2012 yılından beri sosyal medya danışmanlığı ve stratejistliği yapıyorum. Sektöre girişim biraz merakım, biraz da şans sayesinde oldu diyebilirim.

2012 yılında üniversitenin daha ilk senelerinde B!Sonraki Digital‘de çalışmaya başladım. Kısa süren stajyerliğim sonunda sosyal medya yönetimi, metin yazarlığı vb pozisyonlarda görev alma, birçok farklı marka ile çalışma fırsatı buldum.

2014 yılında ajanstan ayrılarak bir süredir hayalim olan, kendi internet sitemi açma fikrine tutulup Tech Kafa‘yı kurdum. Kuruluşundan 7 ay sonra Türkiye’de ilk 600 arasına girmeye başaran Tech Kafa’yı hem iş yoğunluğum hemde ilgi alanlarımın değişmesi ile bırakarak sattım.

2014 başından bu yana freelance olarak sosyal medya danışmanlığı, reklam yönetimi, rakip analizi ve dijital pazarlama üzerine farklı markalarla çalışmaya devam ediyorum.

Uzun süredir aklımın bir köşesinde yer eden kişisel blogumu ancak 2015 yılında kurup bir şeyler yazmaya başlayabildim. Blogumda genel olarak açık gördüğüm ve Türkçe kaynak sıkıntısı çekilen sosyal medya ve pazarlama konularına ağırlık vererek devam ediyorum.

Tüm soru, öneri ve istekleriniz için aşağıdaki mail adresimden bana hızlıca ulaşabilirsiniz.

 

Oğuz Veli Yavaşblog@oguzveliyavas.com.tr