AYLIK 5000 TL CİRODAN 1,5 MİLYON TL'YE

Dijital Reklamlarla
Nasıl Ulaştık?

4 saatlik bu Masterclass eğitiminde yıllık 50 milyon TL üzerinde reklam bütçesini yönettiğimiz markaların aylık 5000 TL cirodan, aylık 1,5 milyon TL ciroya, doğru reklam yönetimi ile nasıl ulaştıklarını anlatıyorum.

Reklam bütçeni doğru kurgulayarak, veriye dayalı büyüme sağlamak için stratejilerin anlatıldığı bu özel eğitimi kaçırma!

3000+ Mutlu

Kursiyer Arasına Katılın!

Masterclass Oğuz Veli Yavaş

Türkiye’de dijital pazarlama ekosistemine çok değerli içerikler sunan, o dönemden beri takip ettiğim bir uzman. Eğitim tüketmeyi seven biri olarak türkiyede dijital pazarlama üzerine çok fazla eğitim aldım. Bir çoğunun ya içeriği tam değildi, yada arzu ettiğim sonucu karşılamıyordu. Referans olmak çok değerlidir. Şartsız koşulsuz aldığım faydalar ışığında önerebileceğim bir eğitim olduğunu söyleyebilirim.

OZAN DURAK – Dijital Pazarlama Uzmanı

Yıllardır dijitalin içinde olmama çalışmama rağmen hep bir şeylerin eksik olduğunu kendimi güncellememde geride kaldığımı düşünüyordum. Oğuz Veli hocamın eğitimini görünce hiç tereddüt etmeden dahil oldum ve şu an harika bir şekilde yararlanıyor, eksik kalan parçalarımı tamamlıyor ve kafamdaki sorulara cevaplar buluyorum. Ben kendisine bu imkanı verdiği bizlere bilgilerini en iyi en doğru ve harika aktardığı için teşekkür ediyorum.

ERDEM HEREKE – Creative & Social Media Director

Yaklaşık 15 aydır dijital pazarlama ile ilgileniyorum. Daha önce farklı dijital pazarlama eğitimleri aldım ancak ciddi bir geri dönüş alamadım maalesef. Oğuz Veli Yavaş hocamın eğitimini aldıktan sonra sisteme yüklediği videoları izleyip ciddi notlar alarak bunları işletmemiz üzerinde uygulamaya başladık. Kısa sürede de güzel satışlar yaptık. Eğitimi alacaklara şiddetle tavsiye ederim.

MUTLU DEMİRKAPI – Dijital Pazarlama Uzmanı

Eğitime başladığım an standart bir eğitim gibi düşündüm. Arayüzü tanıt, reklam nereden çıkılır, nasıl sonuç alınır vb. Fakat bu eğitim baştan sona mükemmel. Pazarlamanın her detayını öğreniyoruz. Ve sayısız kaynak alıyoruz. Mükemmelliyetçi birisi olduğum halde eğitim 10/10. Sevgiler.

OĞUZ SÖNMEZ – Sosyal Medya Uzmanı

Bu eğitimde yıllık 50 milyon TL'den fazla reklam bütçesini yöneterek oluşturduğum sistem, taktikler ve süreci öğreneceksiniz.

Bilginet Akademi Logo
Eğriçayır Logo
Tezgahçılar Logo
Mochi Logo
Abiye Merkezi Logo
Pinars Boutique Logo
Aydilge Logo
Mosafil Logo

Kısıtlı bütçeni yönetirken alternatifler arasında sıkışıp kalman çok normal!

Masterclass - 5000 TL'den 1,5 Milyon TL'ye

İster yeni bir işletme, istersen uzun süredir reklam yatırımı yapan bir marka sahibi ol farketmez. 

Şunları en az 100 defa duyduğuna eminim:

Dijitalde başarıyı yakalayan markaların doğru yaptığı 4 şey:

Masterclass - 5000 TL'den 1,5 Milyon TL'ye

Meta ve Google partneri olarak
markalarımızda aynı stratejiyi uyguladık!

Merhaba, ben Oğuz Veli Yavaş.

11 yıldır dijital pazarlama alanında 300’den fazla markaya danışmanlık, 3000’den fazla marka, ajans sahibi ve girişimciye eğitim verdim.

Son 3.5 yıldır da kendi ajansımda markalarımızın yıllık 50 milyon TL’den fazla reklam bütçesini yöneterek, veriye dayalı şekilde büyümelerine yardımcı oluyorum.

Elde ettiğim tecrübeler ile her sektörden markaya uygulanabilecek, dijital reklam yatırımlarını ölçeklenebilir şekilde yapabilecekleri bir sistem geliştirdim.

Masterclass Oğuz Veli Yavaş

100'den fazla işletmenin cirosunu %1300'e kadar artırdık!

Bu masterclass içerisinde uyguladığımız sistemin temellerini adım adım seninle paylaşacağım. 

Eğitim sonrasında markanda hangi noktaların eksik olduğunu tespit edebilecek, çözüm yollarını net bir şekilde bulabileceksin.

Bu eğitime katılarak sen de markanın cirolarını ölçeklenebilir stratejiler ile artırmaya başlayabilirsin.

 

Masterclass ile işletmenizi doğru şekilde büyütmeye başlayın!

Bu Masterclass’a katılarak 4 saatlik eğitim kaydına ve sunum dosyasına sınırsız erişim hakkı kazanacaksınız.

Masterclass
1 Kişilik Katılım

Masterclass eğitimleri özel ve stratejik uygulamaları içeren eğitimlerdir.

1000 TL

*Taksit seçeneği mevcuttur.

Merak ettiğiniz tüm soruları Whatsapp Destek Hattımıza iletebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitime kimler katılmalı?

Eğitim ölçeği fark etmeksizin tüm sektörlerdeki markalar, ajans sahipleri ve dijital pazarlama uzmanlarına uygundur. Dijital pazarlama çalışmalarınızı bir üst seviyeye çıkartmak ve tecrübelerimden faydalanmak isteyen herkes katılabilir.

Eğitimden faydalanmak için reklam bütçem önemli mi?

Hayır, önemli değil. İster günlük 150 TL bütçeniz, isterseniz 100,000 TL bütçeniz olsun, hazırladığım sistemi her bütçedeki markaya uygulayabilirsiniz.