Oğuz Veli Yavaş - Dijital Pazarlama Eğitmeni

Mentorluk 🎯

Zoom üzerinden birebir ve online olarak gerçekleştirilecek 1 saatlik mentorluk oturumunda dijital pazarlama özelindeki tüm sorularınızı doğrudan bana iletebilir, ekran paylaşımı ile uygulamalı olarak konu üzerinden birlikte geçebiliriz.

Mentorluk seansımız talebe bağlı olarak kayıt altına alınabilir ve görüşme sonrasında indirebileceğiniz bir link olarak sizinle paylaşılabilir.

2000 TL

*1 Saatlik Mentorluk Görüşmesi Bedeli

Süreç Nasıl İlerliyor?

1- “Katılmak İstiyorum” butonuna tıklayarak ödemeni Banka Havalesi / Kredi Kartı yöntemi ile tamamlayabilirsin.

2- Seninle ödeme sonrasında paylaşacağımız randevu linki üzerinden sana uygun olan görüşme saatini seçersin.

3- Görüşme saatinde gönderdiğimizde Zoom linki üzerinden benimle birebir ve online olarak mentorluk görüşmesini gerçekleştirir, dilediğin tüm soruları sorarsın.

4- Talep ettiysen görüşmenin kaydı indirebileceğin bir link olarak sana görüşmeden sonra 24 saat içerisinde e-posta ile iletilir.

Neler Sorabilirim?

Mentorluk görüşmelerinde dijital pazarlama özelinde markan, kariyerin, yaşadığın teknik problemler gibi tüm soruları doğrudan bana yöneltebilirsin. Ekran paylaşımı ile sorunlarını yine doğrudan marka hesapların üzerinden de birlikte kontrol ederek ilerleyebiliriz.

İade ve Katılım Durumu

Mentorluk seansı için ödeme yaptıktan sonra 3 iş günü içerisinde koşulsuz, şartsız iade gerçekleştirebilirsin.

Mentorluk seansı için belirlediğin oturuma katılım sağlayamacak mazaretin olması durumunda, oturumdan 24 saat önce doğrudan 05306995090 Whatsapp hattımız üzerinden iletişime geçebilir, farklı bir tarihe kaydırabilirsin.

Mentorluk seansına randevu oluşturduktan sonra 72 saatten az süre kalan randevular, iade hakkında faydalanamayacaktır.

Aklına takılan daha fazla soru mu var? 😊

Aşağıdaki butona tıklayarak Whatsapp üzerinden destek ekibime iletebilirsin. En kısa süre içerisinde merak ettiğin soruya yanıt vereceğiz 👇🏻