Gonca Bozkurt Oğuz Veli Yavaş Eğitim Değerlendirmesi

GONCA BOZKURT – Pazarlama Direktörü

Dijital pazarlama üzerine doktora tezini tamamlamış bir pazarlama profesyoneliyim. Ben de dijital pazarlamaya ilişkin daha temel bazda eğitimler vermekteyim. Açıkçası bu eğitime ilişkin reklamla ilk eylül ayında karşılaştığımda sıradan eğitimlerden alabildiğini düşünerek göz ardı etmiştim. Sonrasında takibe aldığım hesaplardaki paylaşım kalitesi ve özellikle de son paylaşılan sosyal medya raporu beni etkilediği için eğitimi sonradan satın aldım. Gerçekten beklentimin çok ötesinde, kaliteli ve öz bir eğitimdi. Emeğinize sağlık. Şiddetle tavsiye ederim.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

ERDEM HEREKE – Social Media Director

Yıllardır dijitalin içinde olmama çalışmama rağmen hep bir şeylerin eksik olduğunu kendimi güncellememde geride kaldığımı düşünüyordum. Oğuz Veli hocamın eğitimini görünce hiç tereddüt etmeden dahil oldum ve şu an harika bir şekilde yararlanıyor, eksik kalan parçalarımı tamamlıyor ve kafamdaki sorulara cevaplar buluyorum. Ben kendisine bu imkanı verdiği bizlere bilgilerini en iyi en doğru ve harika aktardığı için teşekkür ediyorum.

ÇETİN SİREK – Dijital Pazarlama Uzmanı

Sektörde birçok eğitim var. Ancak gerek kalite, gerekse sürekli ücretsiz güncelleme olması ve yardım özel Facebook grubunun çok aktif olması bütün sorunlarımı çözüyor.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

OZAN DURAK – Dijital Pazarlama Uzmanı

Oğuz hocam ile 2019’dan beri tanışıyoruz. Türkiye’de dijital pazarlama ekosistemine çok değerli içerikler sunan, o dönemden beri takip ettiğim bir uzman. Eğitim tüketmeyi seven biri olarak türkiyede dijital pazarlama üzerine çok fazla eğitim aldım. Bir çoğunun ya içeriği tam değildi, yada arzu ettiğim sonucu karşılamıyordu. Özellikle eğitim grubunda haftalık yapılan canlı yayınlarda interaktif soru-cevap olarak ilerleniyor olması videolu eğitim harici birçok sorunuza çözüm oluyor. Referans olmak çok değerlidir. Şartsız koşulsuz aldığım faydalar ışığında önerebileceğim bir eğitim olduğunu söyleyebilirim.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

UFUK ALTIYAPRAK 

Bu güzel içeriği bizlere sunduğu için Oğuz Veli Yavaş’a çok teşekkür ederiz. Bir çok kişi ve kuruma büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Eğitimi almak isteyenlere kesinlikle öneririz.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

ALPER SARIKAYA

Açıkcası eğitim bahane Oğuz hoca bana nasıl bir güven verdiyse her eğitimini udemy den başlayarak satın aldım ve şuan buradayım. Anlatım tarzı ve bilgiyi aktarma şekli muazzam. Teşekkürler OVY.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

YILMAZ HALİL GÜNDAŞ – Founder

Oğuz Bey’den ilk eğitimimi yüksek lisans yaparken dijital pazarlama alanında çalışmak istediğime karar verdikten sonra almıştım. Araştırdığım çoğu eğitimde sadece panellerin anlatımları vardı ancak Oğuz Bey’in eğitimi sizi mesleğe mindset olarak da hazırladığı için 2-0 önde başlıyorsunuz. Şu ana kadar Oğuz Bey’in eğitimi ile başladığım dijital pazarlama hayatımda 60’dan fazla markaya destek verdim, mevcuttaki markalarımla da çalışmaya devam ediyorum. Bana kattığınız tüm şeyler için teşekkür ederim.

TALAT GÜLSER – İnşaat Yüksek Mühendisi

Henüz aldığım eğitimlerin başlangıcındayım. Başka yerlerden dijital pazarlama ve stratejileri ile ilgili eğitimlerde aldım. Oğuz bey’in anlatımı çok açıklayıcı ve öğretici. Dersleri bitirdiğimde dijital pazarlama konusunda çok daha etkili bilgilere ulaşacağımı düşünüyorum. Meta ve google reklamları ve raporlamaları konusunda ve uzmanlaşmak istiyorum. Vermiş olduğunuz katkılar için teşekkür ederim.

SALİH ZEKİ YONAT – E-Commerce Specialist

Farklı eğitimler almış biri olarak diyebilirim ki; Oğuz hoca gerçekten lafı uzatmadan nokta atışı tam olması gerektiği gibi konulara değinen iyi bir eğitimci olduğunu söyleyebilirim.

BERKAY MUMCU – Digital Marketing Manager

Oğuz bey’den eğitimi alırken bir reklam ajansında 25 adet markanın google ve instagram reklamlarını yönetiyordum. Reklam stratejileri eğitimi ile kendime yeni bilgiler katarak reklamlarımdaki verimi bir seviye üste çıkardım. Hedefim kapsamlı dijital pazarlama eğitimini uygun olduğunda alabilmek olacaktır.

UTKU GÜNEYSU – Founder

Meta eğitimi sürecinde size katıldığım için çok memnunum. Sizin bilgi ve deneyiminiz sayesinde, sosyal medya stratejileri konusunda daha fazla anlayış ve yetenek kazandım. Eğitim içeriği açıklayıcı ve etkileyiciydi ve pratik ipuçları verdiğiniz için minnettarım.

HAKAN ÇELİK – Ajans Sahibi

Oldukça faydalı oldu ve bilmediğim bilgileri edindim.

ONUR ORHAN – Öğretmen

Oğuz Bey’in ilk öğrencilerindenim belki de… Bugüne kadar çok faydasını gördüm. Kendi işletmemi geliştirmek için kullanıyorum. Çevremde bu alanda ilerlemek isteyenlere de hiç düşünmeden tavsiye ediyorum.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

EBRU ULUTAŞ – Dijital Pazarlama Uzmanı

Merhaba, sosyal medya sayfanızı takip ediyordum. Yöneticimle görüştüm ve masterclass eğitiminizi aldık. Başta açıkcası güvenmiyordum, bu işi bildiğim için çok fazla eğitim aldım. Eğitimlerde genelde ajans reklamını yapar, bitirirler. Ancak bu eğitimde gerçekten ağzım açık kaldı. Bütçeyi yarıya indirdim ona rağmen satışlarımız arttı. Müşteriyi tanımlamak, tavsiyeleriniz ve teknik detay vermeniz çok iyi olmuş.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

HÜSNÜ YILMAZ KÜRÜM – Pazarlama Uzmanı

Eğitimi başarılı buldum gayet detaylı ve güzel bir anlatımdı bir çoğu bildigim bilgiler olmasına rağmen akıcı bir şekilde hepsini izledim ve benim için güzel bir tekrar pekiştirme niteliğinde oldu, zaman zaman yeni bilgiler öğrendim ve eğitim sonrası size fikir sormak amaçlı attığım maile dönüş yapmanız beni çok sevindirdi. Başarılarınızın devamını dilerim.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

MUSTAFA DEMİR – Reklam Yöneticisi

Gayet basit bir anlatımla sıfırdan başlayarak neler yapılmalı sorusunun cevabını bu eğitim de bulabiliriz. Ben özellikle reklam metni ve instagram algoritması anlamında eksik olduğum noktaları bu eğitimle tamamladım diyebilirim.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

İREM ERDEM – İçsel Çalışma Rehberi

Egitim çok kapsamlı, ihtiyacım olan herşeyi net şekilde öğreten bir eğitim. Kendi başıma internetten öğrenmeye çalışmaktan çok daha değerli.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

MEHMET ŞAHİN AKPINAR – Founder & CEO

Mesaj kampanyalarımız için kullandık ve çok fazla fayda sağladık.

ASYA KUŞÇU – Öğrenci

Yeni başladım gayet başarılı.

DİDEM YÜKSEL – Ajans Başkanı

Gayet kapsamlı ve detaylı bir eğitim, ek dökümanlar da fazlasıyla yararlı içerikler. Her şey için teşekkürler.

MUSTAFA ELGÜN – Gayrimenkul Yatırım Uzmanı

Oğuz bey’in eğitimine katılmadan önce satılmasına ve kiralanmasına aracılık hizmeti verdiğimiz gayrimenkulleri facebook ve instagram üzerinden pazarlamakta zorlanıyorduk. Oysa eğitim sonrası bir çok detayı bilmediğimizi ve çok kazandığımız komisyon bedellerini nasıl çar çur ettiğimizi öğrendim.
Eğitim içeriğinde hiç bilmeyen birinin sıfırdan nasıl bir uzmana dönüşebileceğini görmüş oldum.
Oğuz bey’in eğitimi, deneyimi, milyon liralık reklam bütçesi yönetimi ufkumu genişletti.
Artık sattığımız, kiraya verdiğimiz hatta al/sat yaptığımız tüm mülklerin reklamlarını Oğuz Bey’in reklam eğitimleri sayesinde daha da düşük maliyetler ile gösterebiliyoruz.
Teşekkürler Oğuz bey.

MURAT KOÇ – Pazarlama Uzmanı

Şu ana kadar hayatımda kendime yaptığım en iyi yatırım bu eğitimdir. Şimdi bir yazılım firmasında tam zamanlı pazarlama uzmanı olarak çalışıyorsam bu eğitime borçluyumdur.

Furkan Saltık Oğuz Veli Yavaş Eğitim Değerlendirmesi

FURKAN SALTIK – Supervisor

Bilmediğim birçok jargonla karşılaştım. Eğitim içerisinde perspektifimi genişlietecek verilerle de karşılaştım. Öğrenmekte olduğum bir alanla ilgili hem sosyal medya içerikleri hem de bu platformda yer alan içerikleri faydalı buluyorum.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

EYÜP KARADAYI – Dijital Pazarlama Uzmanı

Aldığım dijital pazarlama eğitimi gerçekten değerliydi. Eğitim, güncel ve pratik bilgilerle dolu bir içeriğe sahipti. Konuları anlaşılır bir şekilde aktararak reklam stratejisi hakkında güzel bilgiler verildi. Eğitim sürecinde örnek olay çalışmaları güzelce anlattı. eğitimi almanızı tavsiye ederim.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

İLYAS ERTÜRK – E-Ticaret & Dijital Pazarlama Yöneticisi

Masterclass’ta bahsedilen tüm detaylar çok yerinde. Farklı sektörlerde karşılaşılan durumlar ve bunlar için alınan aksiyonlar farklı fikirler veriyor. Benim için faydalı oldu. Teşekkürler.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

HİLAL SARICAN – Dijital Pazarlama Uzmanı

Şirketimi kurduğumda birkaç firma ile çalışıyordum. Sosyal medyada Oğuz Bey’in eğitimini gördüm. Bana farklı fikir ve yeni bilgiler sunacağını düşünerek eğitimini aldım. Tahminimde yanılmadım. Kazandığım bilgilerle şu an yurt içinde ve yurt dışında birçok firmayla çalışıyorum. Teşekkürler Oğuz Bey.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

SERPİL SAYIR – Sosyal Medya Yöneticisi

Çok faydalı bir eğitim

ESİN KARAKAŞ – Öğrenci

Henüz tüm eğitimi bitirmemiş olsam da eğitimin yapı olarak kapsamlı olması hoşuma gitti.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

NAZLIHAN KOCAOĞLU – Social Media Director

Eğitimin süresiz olması kafama takılan konuları yeninden açıp izlediğimde anlamamı ve unuttuğum alanlarda bilgilerimi yeniden tazelememi sağlıyor. Ayrıca detaylı anlatım sayesinde acaba bunu nasıl yaparım gibi bir sorun yaşamıyorum. Oğuz bey ile de direk iletişim kurabilmek eğitim satın alan biri olarak bende bir güven duygusu yaratıyor.

EMRE ŞEN – Öğrenci

Eğitimlerin hepsini bitiremediğim için tam bir yorum yapamayacağım fakat genellikle hiçbir yerde görmediğim bilgiler karşıma çıkıyor. Büyük emek veriliyor. Katkısı çok oluyor.

TOLGA İNCE – Co-Founder

Yaklaşık 2019 yılı itibari ile Dijital Pazarlama konularında eğitimler alıyorum, bu işe başlarken tüm bilgileri sizler sayesinde öğrendim, bana güzel bir ışık tuttunuz ve o ışıkta hala ilerliyorum, teşekkürler

ÖZLEM ÇAVDAR – Sosyal Medya Reklam Danışmanlığı

Oğuz Veli Hocamdan aldığım eğitimler beni bu alanda çok fazla ileriye taşıdı. Eksiklerimi farkedip kendimi geliştirdiğim çok verim aldığım bir eğitimdi. Hocamın güzel ve akıcı anlatımıyla kafamda oturmamış olan bir çok şey netleşti. Kendime yaptığım en güzel yatırımdı ve eğitim sonrasında da destek ve yardımlarınızı esirgemediğiniz içinde çok teşekkür ederim.

EDA UZUN – Sosyal Medya Reklam Koordinatörü

Sosyal medya yönetimi konusunda kendimi geliştirmeme çok iyi geldi, reklam stratejisi özellikle çok iyi geldi teşekkür ederim.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

MİRAÇ KOYUNCUOĞLU – Founder

Eğitim içeriği oldukça etkili ve detaylı. Anlatım şekli ve hitap olumlu.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

MEHMET AKINLAR – Satış Pazarlama

Tüm eğitimleriniz harika yenileri için sabırsızlanıyorum hepsi bana bir şeyler kattı.

ZEYNEP ÖZCAN – Satış Uzmanı

Sektörde çok yeniyim.Henüz bir tecrübem yok yolun başındayım. Oğuz Beyin eğitimleri sayesinde çok şey öğrendim.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

MUSTAFA CEYHAN – Founder

Sosyal Medya Yönetimine oldukça uzak biri olarak karmakarışık gelen süreçlere dair, çok yalın, çok anlaşılır bir ifade ile verilen eğitim sayesinde bir çok soruya yanıt buldum. Hatalarımı fark edip düzelttim. Boşa giden reklam bütçemden ettiğim kâr bile ilk haftada eğitim bedelini karşıladı. Üstelik her an açıp tekrar edebilmek, takıldığım noktaya videodan tekrar bakabilmek büyük kolaylık. Çok teşekkür ederim

OĞUZ SÖNMEZ – Sosyal Medya Uzmanı

Eğitime başladığım an standart bir eğitim gibi düşündüm. Arayüzü tanıt, reklam nereden çıkılır, nasıl sonuç alınır vb. Fakat bu eğitim baştan sona mükemmel. Pazarlamanın her detayını öğreniyoruz. Ve sayısız kaynak alıyoruz. Mükemmelliyetçi birisi olduğum halde eğitim 10/10. Sevgiler.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

MUTLU DEMİRKAPI – Dijital Pazarlama Uzmanı

Yaklaşık 15 aydır dijital pazarlama ile ilgileniyorum. Daha önce farklı dijital pazarlama eğitimleri aldım ancak ciddi bir geri dönüş alamadım maalesef. Oğuz Veli Yavaş hocamın eğitimini aldıktan sonra sisteme yüklediği videoları izleyip ciddi notlar alarak bunları işletmemiz üzerinde uygulamaya başladık. Kısa sürede de güzel satışlar yaptık. Haftalık canlı yayınlarda sorularımızı hocamız içtenlikle yanıtlıyor ve bilgimize bilgi katıyor. Eğitimi alacaklara şiddetle tavsiye ederim.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

AYLİN BİBER – İşletme Sahibi

Eğitim dili çok anlaşılır ve çok uygulanabilir. İnsan önce eğitimi bu şekilde uygulayabilir miyim diye tedirgin olabilir ama kesinlikle olmayın. Çok güzel sıralı şekilde gidiyor. Kısacası çok memnun kalacağınız bir eğitim. Ayrıca Oğuz hoca eğitim grubuyla canlı yayınlar yapıyor. Bu da verdiği eğitimin arkasında durmasının göstergesi. Benim satışlarıma çok önemli etkisi oldu.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

NURÇİN ÇAVDAR – İçerik ve Dijital Kanallar Uzmanı

Ben eğitimlerimi halihazırda çalıştığım ve vakit bulamadığım için tamamlayamadım. Ancak eğitim konusunda yardıma ihtiyacı olan herkesi size yönlendiriyorum. Konuları derinlemesine anlatmanızın yanında, sonrasında eğitime katılanları bırakmıyor olmanız şahane bir şey. Eğitim içeriklerinin güncelleniyor olmasını, kapalı gruplarda takıldığımız yerlerle ilgili sorular soruyor olabilmemizi, üstelik bunları süresiz şekilde yapabiliyor olmamızı çok değerli buluyorum.
İlaveten içerikleriniz gerçekten değer ihtiva ediyor. Her birini dikkatle inceliyor, çoğunlukla da kaydetme ihtiyacı duyuyorum. Teorik bilgiyi, pratiğe döken ender insanlardan birisiniz.
Emeğiniz için teşekkürler.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

GAYE SÜLÜN – Dijital Pazarlama Uzmanı

Oğuz hocama öncelikle sektöre kattığı değer için çok teşekkür ederim. Farklı bakış açıları kazanmak açısından birden çok eğitime katıldığımı belirtmek isterim. Bilgiyi aktarma ve süreç konusunda çok başarılı eğitimlere imza attığına inanıyorum. Ayrıca dijitalde tool öğrenince işin bittiğini sanmak bir yanılgı olur biraz strateji ve örnekler üzerinden kendi deneyimlerimizi kazanmak çok önemli, bu noktada Oğuz hocamızın çok güzel yönlendirmeleri olduğuna inanıyorum. İyi ki varsınız:)

METİN BOZKURTOĞLU – Dijital Pazarlama Uzmanı

Eğitimlerinizden çok şey öğrendim, konuların anlatılıp daha sonra uygulamalı bir şekilde gösterilmesi, eski reklamlardan aldığınız dönüşlerin iletilmesi çok güzeldi. Danışanlarıma ve bana çok katkı sağladınız teşekkür ediyorum.

MUHAMMET NEZİH KIRTAŞ – Dijital Pazarlama Uzmanı

Özellikle algoritma eğitimi sayesinde çok yol kat ettim metin yazarlığı eğitimi ile de reklamlarıma yeni bir soluk kazandırdım.

UĞUR YILDIRIM – Doktor

İçerik üretimi ve açıklamalar ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi oldum.

Katıldığı Eğitimler:  Instagram Algoritma Eğitimi

MERVE ANAR – Dijital Pazarlama Uzmanı

Hocam siz çok değerli bilgiler veriyorsunuz. Çok değerli

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

OSMAN YILMAZ – Founder

Eğitimi henüz tamamalamadım ama Oğuz Veli Yavaş’ın bilgi birikimine, deneyimine güvenim sonsuz.. Kendimi ve işimi geliştireceğinden eminim..

Katıldığı Eğitimler:  Instagram Algoritma Eğitimi

HAKAN SARU – Social Media Director

Sektörde aldığım en iyi eğitimlerden oldu. Özellikle instagram algoritmasını anlattığınız ve uygulamalı reklam videoları çok çok faydalı oldu. Teşekkür ederim.

YUNUS BULAT – Retoucher

Oldukça kapsamlı ve detaylı bir eğitim. Genel olarak memnun kaldığımı söyleyebilirim. Beklentimin üstünde bir içerik yoğunluğu vardı. Çalışma alanımla tam alakalı olmasa da kişisel markamı geliştirmek amacıyla stratejiler edinmek için eğitimi almıştım. Bu açıdan güzel ve farklı bakış açıları elde ettim.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

FATİH ŞANLITÜRK – Dijital Pazarlama Uzmanı

Bilgilerimi güncellemek yeni fikirler edinmek ve elbette yeni stratejiler keşfetmek için eğitimlerinizi aldım. Oldukça etkili ve ilgi ile öğretme çabanıza hayranım.

MAHİR SÜDEMEN – Diş Hekimi

Instagramda abuk subuk kulaktan dolma bilgilerle uygulamalar yapıyordum.. şimdi daha bilinçliyim.

Katıldığı Eğitimler: Instagram Algoritma Eğitimi

MUSTAFA NECATİ KARATAŞ – Founder

Eğitimde yer alan stratejileri firmalarda uyguluyorum, iyi sonuçlar geliyor, teşekkürler.

YUNUS GÜNDÜZERİ – İşletme Sahibi

Detaylı eğitim ve net bir şekilde anlatım tarzı var.

ERDEM HEREKE – Social Media Director

Yıllardır dijitalin içinde olmama çalışmama rağmen hep bir şeylerin eksik olduğunu kendimi güncellememde geride kaldığımı düşünüyordum. Oğuz Veli hocamın eğitimini görünce hiç tereddüt etmeden dahil oldum ve şu an harika bir şekilde yararlanıyor, eksik kalan parçalarımı tamamlıyor ve kafamdaki sorulara cevaplar buluyorum. Ben kendisine bu imkanı verdiği bizlere bilgilerini en iyi en doğru ve harika aktardığı için teşekkür ediyorum.

ÇETİN SİREK – Dijital Pazarlama Uzmanı

Sektörde birçok eğitim var. Ancak gerek kalite, gerekse sürekli ücretsiz güncelleme olması ve yardım özel Facebook grubunun çok aktif olması bütün sorunlarımı çözüyor.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

YILMAZ HALİL GÜNDAŞ – Founder

Oğuz Bey’den ilk eğitimimi yüksek lisans yaparken dijital pazarlama alanında çalışmak istediğime karar verdikten sonra almıştım. Araştırdığım çoğu eğitimde sadece panellerin anlatımları vardı ancak Oğuz Bey’in eğitimi sizi mesleğe mindset olarak da hazırladığı için 2-0 önde başlıyorsunuz. Şu ana kadar Oğuz Bey’in eğitimi ile başladığım dijital pazarlama hayatımda 60’dan fazla markaya destek verdim, mevcuttaki markalarımla da çalışmaya devam ediyorum. Bana kattığınız tüm şeyler için teşekkür ederim.

MUSTAFA ELGÜN – Gayrimenkul Yatırım Uzmanı

Oğuz bey’in eğitimine katılmadan önce satılmasına ve kiralanmasına aracılık hizmeti verdiğimiz gayrimenkulleri facebook ve instagram üzerinden pazarlamakta zorlanıyorduk. Oysa eğitim sonrası bir çok detayı bilmediğimizi ve çok kazandığımız komisyon bedellerini nasıl çar çur ettiğimizi öğrendim.
Eğitim içeriğinde hiç bilmeyen birinin sıfırdan nasıl bir uzmana dönüşebileceğini görmüş oldum.
Oğuz bey’in eğitimi, deneyimi, milyon liralık reklam bütçesi yönetimi ufkumu genişletti.
Artık sattığımız, kiraya verdiğimiz hatta al/sat yaptığımız tüm mülklerin reklamlarını Oğuz Bey’in reklam eğitimleri sayesinde daha da düşük maliyetler ile gösterebiliyoruz.
Teşekkürler Oğuz bey.

TALAT GÜLSER – İnşaat Yüksek Mühendisi

Henüz aldığım eğitimlerin başlangıcındayım. Başka yerlerden dijital pazarlama ve stratejileri ile ilgili eğitimlerde aldım. Oğuz bey’in anlatımı çok açıklayıcı ve öğretici. Dersleri bitirdiğimde dijital pazarlama konusunda çok daha etkili bilgilere ulaşacağımı düşünüyorum. Meta ve google reklamları ve raporlamaları konusunda ve uzmanlaşmak istiyorum. Vermiş olduğunuz katkılar için teşekkür ederim.

SALİH ZEKİ YONAT – E-Commerce Specialist

Farklı eğitimler almış biri olarak diyebilirim ki; Oğuz hoca gerçekten lafı uzatmadan nokta atışı tam olması gerektiği gibi konulara değinen iyi bir eğitimci olduğunu söyleyebilirim.

BERKAY MUMCU – Digital Marketing Manager

Oğuz bey’den eğitimi alırken bir reklam ajansında 25 adet markanın google ve instagram reklamlarını yönetiyordum. Reklam stratejileri eğitimi ile kendime yeni bilgiler katarak reklamlarımdaki verimi bir seviye üste çıkardım. Hedefim kapsamlı dijital pazarlama eğitimini uygun olduğunda alabilmek olacaktır.

UTKU GÜNEYSU – Founder

Meta eğitimi sürecinde size katıldığım için çok memnunum. Sizin bilgi ve deneyiminiz sayesinde, sosyal medya stratejileri konusunda daha fazla anlayış ve yetenek kazandım. Eğitim içeriği açıklayıcı ve etkileyiciydi ve pratik ipuçları verdiğiniz için minnettarım.

HAKAN ÇELİK – Ajans Sahibi

Oldukça faydalı oldu ve bilmediğim bilgileri edindim.

ONUR ORHAN – Öğretmen

Oğuz Bey’in ilk öğrencilerindenim belki de… Bugüne kadar çok faydasını gördüm. Kendi işletmemi geliştirmek için kullanıyorum. Çevremde bu alanda ilerlemek isteyenlere de hiç düşünmeden tavsiye ediyorum.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

EBRU ULUTAŞ – Dijital Pazarlama Uzmanı

Merhaba, sosyal medya sayfanızı takip ediyordum. Yöneticimle görüştüm ve masterclass eğitiminizi aldık. Başta açıkcası güvenmiyordum, bu işi bildiğim için çok fazla eğitim aldım. Eğitimlerde genelde ajans reklamını yapar, bitirirler. Ancak bu eğitimde gerçekten ağzım açık kaldı. Bütçeyi yarıya indirdim ona rağmen satışlarımız arttı. Müşteriyi tanımlamak, tavsiyeleriniz ve teknik detay vermeniz çok iyi olmuş.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

HÜSNÜ YILMAZ KÜRÜM – Pazarlama Uzmanı

Eğitimi başarılı buldum gayet detaylı ve güzel bir anlatımdı bir çoğu bildigim bilgiler olmasına rağmen akıcı bir şekilde hepsini izledim ve benim için güzel bir tekrar pekiştirme niteliğinde oldu, zaman zaman yeni bilgiler öğrendim ve eğitim sonrası size fikir sormak amaçlı attığım maile dönüş yapmanız beni çok sevindirdi. Başarılarınızın devamını dilerim.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

MUSTAFA DEMİR – Reklam Yöneticisi

Gayet basit bir anlatımla sıfırdan başlayarak neler yapılmalı sorusunun cevabını bu eğitim de bulabiliriz. Ben özellikle reklam metni ve instagram algoritması anlamında eksik olduğum noktaları bu eğitimle tamamladım diyebilirim.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

İREM ERDEM – İçsel Çalışma Rehberi

Egitim çok kapsamlı, ihtiyacım olan herşeyi net şekilde öğreten bir eğitim. Kendi başıma internetten öğrenmeye çalışmaktan çok daha değerli.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

MEHMET ŞAHİN AKPINAR – Founder & CEO

Mesaj kampanyalarımız için kullandık ve çok fazla fayda sağladık.

ASYA KUŞÇU – Öğrenci

Yeni başladım gayet başarılı.

MURAT KOÇ – Pazarlama Uzmanı

Şu ana kadar hayatımda kendime yaptığım en iyi yatırım bu eğitimdir. Şimdi bir yazılım firmasında tam zamanlı pazarlama uzmanı olarak çalışıyorsam bu eğitime borçluyumdur.

Furkan Saltık Oğuz Veli Yavaş Eğitim Değerlendirmesi

FURKAN SALTIK – Supervisor

Bilmediğim birçok jargonla karşılaştım. Eğitim içerisinde perspektifimi genişlietecek verilerle de karşılaştım. Öğrenmekte olduğum bir alanla ilgili hem sosyal medya içerikleri hem de bu platformda yer alan içerikleri faydalı buluyorum.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

EYÜP KARADAYI – Dijital Pazarlama Uzmanı

Aldığım dijital pazarlama eğitimi gerçekten değerliydi. Eğitim, güncel ve pratik bilgilerle dolu bir içeriğe sahipti. Konuları anlaşılır bir şekilde aktararak reklam stratejisi hakkında güzel bilgiler verildi. Eğitim sürecinde örnek olay çalışmaları güzelce anlattı. eğitimi almanızı tavsiye ederim.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

İLYAS ERTÜRK – E-Ticaret & Dijital Pazarlama Yöneticisi

Masterclass’ta bahsedilen tüm detaylar çok yerinde. Farklı sektörlerde karşılaşılan durumlar ve bunlar için alınan aksiyonlar farklı fikirler veriyor. Benim için faydalı oldu. Teşekkürler.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

Gonca Bozkurt Oğuz Veli Yavaş Eğitim Değerlendirmesi

GONCA BOZKURT – Pazarlama Direktörü

Dijital pazarlama üzerine doktora tezini tamamlamış bir pazarlama profesyoneliyim. Ben de dijital pazarlamaya ilişkin daha temel bazda eğitimler vermekteyim. Açıkçası bu eğitime ilişkin reklamla ilk eylül ayında karşılaştığımda sıradan eğitimlerden alabildiğini düşünerek göz ardı etmiştim. Sonrasında takibe aldığım hesaplardaki paylaşım kalitesi ve özellikle de son paylaşılan sosyal medya raporu beni etkilediği için eğitimi sonradan satın aldım. Gerçekten beklentimin çok ötesinde, kaliteli ve öz bir eğitimdi. Emeğinize sağlık. Şiddetle tavsiye ederim.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

HİLAL SARICAN – Dijital Pazarlama Uzmanı

Şirketimi kurduğumda birkaç firma ile çalışıyordum. Sosyal medyada Oğuz Bey’in eğitimini gördüm. Bana farklı fikir ve yeni bilgiler sunacağını düşünerek eğitimini aldım. Tahminimde yanılmadım. Kazandığım bilgilerle şu an yurt içinde ve yurt dışında birçok firmayla çalışıyorum. Teşekkürler Oğuz Bey.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

NAZLIHAN KOCAOĞLU – Social Media Director

Eğitimin süresiz olması kafama takılan konuları yeninden açıp izlediğimde anlamamı ve unuttuğum alanlarda bilgilerimi yeniden tazelememi sağlıyor. Ayrıca detaylı anlatım sayesinde acaba bunu nasıl yaparım gibi bir sorun yaşamıyorum. Oğuz bey ile de direk iletişim kurabilmek eğitim satın alan biri olarak bende bir güven duygusu yaratıyor.

DİDEM YÜKSEL – Ajans Başkanı

Gayet kapsamlı ve detaylı bir eğitim, ek dökümanlar da fazlasıyla yararlı içerikler. Her şey için teşekkürler.

EMRE ŞEN – Öğrenci

Eğitimlerin hepsini bitiremediğim için tam bir yorum yapamayacağım fakat genellikle hiçbir yerde görmediğim bilgiler karşıma çıkıyor. Büyük emek veriliyor. Katkısı çok oluyor.

TOLGA İNCE – Co-Founder

Yaklaşık 2019 yılı itibari ile Dijital Pazarlama konularında eğitimler alıyorum, bu işe başlarken tüm bilgileri sizler sayesinde öğrendim, bana güzel bir ışık tuttunuz ve o ışıkta hala ilerliyorum, teşekkürler

ÖZLEM ÇAVDAR – Sosyal Medya Reklam Danışmanlığı

Oğuz Veli Hocamdan aldığım eğitimler beni bu alanda çok fazla ileriye taşıdı. Eksiklerimi farkedip kendimi geliştirdiğim çok verim aldığım bir eğitimdi. Hocamın güzel ve akıcı anlatımıyla kafamda oturmamış olan bir çok şey netleşti. Kendime yaptığım en güzel yatırımdı ve eğitim sonrasında da destek ve yardımlarınızı esirgemediğiniz içinde çok teşekkür ederim.

EDA UZUN – Sosyal Medya Reklam Koordinatörü

Sosyal medya yönetimi konusunda kendimi geliştirmeme çok iyi geldi, reklam stratejisi özellikle çok iyi geldi teşekkür ederim.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

MİRAÇ KOYUNCUOĞLU – Founder

Eğitim içeriği oldukça etkili ve detaylı. Anlatım şekli ve hitap olumlu.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

MEHMET AKINLAR – Satış Pazarlama

Tüm eğitimleriniz harika yenileri için sabırsızlanıyorum hepsi bana bir şeyler kattı.

ZEYNEP ÖZCAN – Satış Uzmanı

Sektörde çok yeniyim.Henüz bir tecrübem yok yolun başındayım. Oğuz Beyin eğitimleri sayesinde çok şey öğrendim.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

OĞUZ SÖNMEZ – Sosyal Medya Uzmanı

Eğitime başladığım an standart bir eğitim gibi düşündüm. Arayüzü tanıt, reklam nereden çıkılır, nasıl sonuç alınır vb. Fakat bu eğitim baştan sona mükemmel. Pazarlamanın her detayını öğreniyoruz. Ve sayısız kaynak alıyoruz. Mükemmelliyetçi birisi olduğum halde eğitim 10/10. Sevgiler.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

NURÇİN ÇAVDAR – İçerik ve Dijital Kanallar Uzmanı

Ben eğitimlerimi halihazırda çalıştığım ve vakit bulamadığım için tamamlayamadım. Ancak eğitim konusunda yardıma ihtiyacı olan herkesi size yönlendiriyorum. Konuları derinlemesine anlatmanızın yanında, sonrasında eğitime katılanları bırakmıyor olmanız şahane bir şey. Eğitim içeriklerinin güncelleniyor olmasını, kapalı gruplarda takıldığımız yerlerle ilgili sorular soruyor olabilmemizi, üstelik bunları süresiz şekilde yapabiliyor olmamızı çok değerli buluyorum.
İlaveten içerikleriniz gerçekten değer ihtiva ediyor. Her birini dikkatle inceliyor, çoğunlukla da kaydetme ihtiyacı duyuyorum. Teorik bilgiyi, pratiğe döken ender insanlardan birisiniz.
Emeğiniz için teşekkürler.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

GAYE SÜLÜN – Dijital Pazarlama Uzmanı

Oğuz hocama öncelikle sektöre kattığı değer için çok teşekkür ederim. Farklı bakış açıları kazanmak açısından birden çok eğitime katıldığımı belirtmek isterim. Bilgiyi aktarma ve süreç konusunda çok başarılı eğitimlere imza attığına inanıyorum. Ayrıca dijitalde tool öğrenince işin bittiğini sanmak bir yanılgı olur biraz strateji ve örnekler üzerinden kendi deneyimlerimizi kazanmak çok önemli, bu noktada Oğuz hocamızın çok güzel yönlendirmeleri olduğuna inanıyorum. İyi ki varsınız:)

METİN BOZKURTOĞLU – Dijital Pazarlama Uzmanı

Eğitimlerinizden çok şey öğrendim, konuların anlatılıp daha sonra uygulamalı bir şekilde gösterilmesi, eski reklamlardan aldığınız dönüşlerin iletilmesi çok güzeldi. Danışanlarıma ve bana çok katkı sağladınız teşekkür ediyorum.

MUHAMMET NEZİH KIRTAŞ – Dijital Pazarlama Uzmanı

Özellikle algoritma eğitimi sayesinde çok yol kat ettim metin yazarlığı eğitimi ile de reklamlarıma yeni bir soluk kazandırdım.

UĞUR YILDIRIM – Doktor

İçerik üretimi ve açıklamalar ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi oldum.

Katıldığı Eğitimler:  Instagram Algoritma Eğitimi

MUSTAFA CEYHAN – Founder

Sosyal Medya Yönetimine oldukça uzak biri olarak karmakarışık gelen süreçlere dair, çok yalın, çok anlaşılır bir ifade ile verilen eğitim sayesinde bir çok soruya yanıt buldum. Hatalarımı fark edip düzelttim. Boşa giden reklam bütçemden ettiğim kâr bile ilk haftada eğitim bedelini karşıladı. Üstelik her an açıp tekrar edebilmek, takıldığım noktaya videodan tekrar bakabilmek büyük kolaylık. Çok teşekkür ederim

MERVE ANAR – Dijital Pazarlama Uzmanı

Hocam siz çok değerli bilgiler veriyorsunuz. Çok değerli

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

OSMAN YILMAZ – Founder

Eğitimi henüz tamamalamadım ama Oğuz Veli Yavaş’ın bilgi birikimine, deneyimine güvenim sonsuz.. Kendimi ve işimi geliştireceğinden eminim..

Katıldığı Eğitimler:  Instagram Algoritma Eğitimi

HAKAN SARU – Social Media Director

Sektörde aldığım en iyi eğitimlerden oldu. Özellikle instagram algoritmasını anlattığınız ve uygulamalı reklam videoları çok çok faydalı oldu. Teşekkür ederim.

YUNUS BULAT – Retoucher

Oldukça kapsamlı ve detaylı bir eğitim. Genel olarak memnun kaldığımı söyleyebilirim. Beklentimin üstünde bir içerik yoğunluğu vardı. Çalışma alanımla tam alakalı olmasa da kişisel markamı geliştirmek amacıyla stratejiler edinmek için eğitimi almıştım. Bu açıdan güzel ve farklı bakış açıları elde ettim.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

FATİH ŞANLITÜRK – Dijital Pazarlama Uzmanı

Bilgilerimi güncellemek yeni fikirler edinmek ve elbette yeni stratejiler keşfetmek için eğitimlerinizi aldım. Oldukça etkili ve ilgi ile öğretme çabanıza hayranım.

MAHİR SÜDEMEN – Diş Hekimi

Instagramda abuk subuk kulaktan dolma bilgilerle uygulamalar yapıyordum.. şimdi daha bilinçliyim.

Katıldığı Eğitimler: Instagram Algoritma Eğitimi

MUSTAFA NECATİ KARATAŞ – Founder

Eğitimde yer alan stratejileri firmalarda uyguluyorum, iyi sonuçlar geliyor, teşekkürler.

ESİN KARAKAŞ – Öğrenci

Henüz tüm eğitimi bitirmemiş olsam da eğitimin yapı olarak kapsamlı olması hoşuma gitti.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

SERPİL SAYIR – Sosyal Medya Yöneticisi

Çok faydalı bir eğitim

YUNUS GÜNDÜZERİ – İşletme Sahibi

Detaylı eğitim ve net bir şekilde anlatım tarzı var.

ERDEM HEREKE – Social Media Director

Yıllardır dijitalin içinde olmama çalışmama rağmen hep bir şeylerin eksik olduğunu kendimi güncellememde geride kaldığımı düşünüyordum. Oğuz Veli hocamın eğitimini görünce hiç tereddüt etmeden dahil oldum ve şu an harika bir şekilde yararlanıyor, eksik kalan parçalarımı tamamlıyor ve kafamdaki sorulara cevaplar buluyorum. Ben kendisine bu imkanı verdiği bizlere bilgilerini en iyi en doğru ve harika aktardığı için teşekkür ediyorum.

YILMAZ HALİL GÜNDAŞ – Founder

Oğuz Bey’den ilk eğitimimi yüksek lisans yaparken dijital pazarlama alanında çalışmak istediğime karar verdikten sonra almıştım. Araştırdığım çoğu eğitimde sadece panellerin anlatımları vardı ancak Oğuz Bey’in eğitimi sizi mesleğe mindset olarak da hazırladığı için 2-0 önde başlıyorsunuz. Şu ana kadar Oğuz Bey’in eğitimi ile başladığım dijital pazarlama hayatımda 60’dan fazla markaya destek verdim, mevcuttaki markalarımla da çalışmaya devam ediyorum. Bana kattığınız tüm şeyler için teşekkür ederim.

MUSTAFA ELGÜN – Gayrimenkul Yatırım Uzmanı

Oğuz bey’in eğitimine katılmadan önce satılmasına ve kiralanmasına aracılık hizmeti verdiğimiz gayrimenkulleri facebook ve instagram üzerinden pazarlamakta zorlanıyorduk. Oysa eğitim sonrası bir çok detayı bilmediğimizi ve çok kazandığımız komisyon bedellerini nasıl çar çur ettiğimizi öğrendim.
Eğitim içeriğinde hiç bilmeyen birinin sıfırdan nasıl bir uzmana dönüşebileceğini görmüş oldum.
Oğuz bey’in eğitimi, deneyimi, milyon liralık reklam bütçesi yönetimi ufkumu genişletti.
Artık sattığımız, kiraya verdiğimiz hatta al/sat yaptığımız tüm mülklerin reklamlarını Oğuz Bey’in reklam eğitimleri sayesinde daha da düşük maliyetler ile gösterebiliyoruz.
Teşekkürler Oğuz bey.

TALAT GÜLSER – İnşaat Yüksek Mühendisi

Henüz aldığım eğitimlerin başlangıcındayım. Başka yerlerden dijital pazarlama ve stratejileri ile ilgili eğitimlerde aldım. Oğuz bey’in anlatımı çok açıklayıcı ve öğretici. Dersleri bitirdiğimde dijital pazarlama konusunda çok daha etkili bilgilere ulaşacağımı düşünüyorum. Meta ve google reklamları ve raporlamaları konusunda ve uzmanlaşmak istiyorum. Vermiş olduğunuz katkılar için teşekkür ederim.

SALİH ZEKİ YONAT – E-Commerce Specialist

Farklı eğitimler almış biri olarak diyebilirim ki; Oğuz hoca gerçekten lafı uzatmadan nokta atışı tam olması gerektiği gibi konulara değinen iyi bir eğitimci olduğunu söyleyebilirim.

BERKAY MUMCU – Digital Marketing Manager

Oğuz bey’den eğitimi alırken bir reklam ajansında 25 adet markanın google ve instagram reklamlarını yönetiyordum. Reklam stratejileri eğitimi ile kendime yeni bilgiler katarak reklamlarımdaki verimi bir seviye üste çıkardım. Hedefim kapsamlı dijital pazarlama eğitimini uygun olduğunda alabilmek olacaktır.

UTKU GÜNEYSU – Founder

Meta eğitimi sürecinde size katıldığım için çok memnunum. Sizin bilgi ve deneyiminiz sayesinde, sosyal medya stratejileri konusunda daha fazla anlayış ve yetenek kazandım. Eğitim içeriği açıklayıcı ve etkileyiciydi ve pratik ipuçları verdiğiniz için minnettarım.

HAKAN ÇELİK – Ajans Sahibi

Oldukça faydalı oldu ve bilmediğim bilgileri edindim.

ONUR ORHAN – Öğretmen

Oğuz Bey’in ilk öğrencilerindenim belki de… Bugüne kadar çok faydasını gördüm. Kendi işletmemi geliştirmek için kullanıyorum. Çevremde bu alanda ilerlemek isteyenlere de hiç düşünmeden tavsiye ediyorum.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

EBRU ULUTAŞ – Dijital Pazarlama Uzmanı

Merhaba, sosyal medya sayfanızı takip ediyordum. Yöneticimle görüştüm ve masterclass eğitiminizi aldık. Başta açıkcası güvenmiyordum, bu işi bildiğim için çok fazla eğitim aldım. Eğitimlerde genelde ajans reklamını yapar, bitirirler. Ancak bu eğitimde gerçekten ağzım açık kaldı. Bütçeyi yarıya indirdim ona rağmen satışlarımız arttı. Müşteriyi tanımlamak, tavsiyeleriniz ve teknik detay vermeniz çok iyi olmuş.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

HÜSNÜ YILMAZ KÜRÜM – Pazarlama Uzmanı

Eğitimi başarılı buldum gayet detaylı ve güzel bir anlatımdı bir çoğu bildigim bilgiler olmasına rağmen akıcı bir şekilde hepsini izledim ve benim için güzel bir tekrar pekiştirme niteliğinde oldu, zaman zaman yeni bilgiler öğrendim ve eğitim sonrası size fikir sormak amaçlı attığım maile dönüş yapmanız beni çok sevindirdi. Başarılarınızın devamını dilerim.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

MUSTAFA DEMİR – Reklam Yöneticisi

Gayet basit bir anlatımla sıfırdan başlayarak neler yapılmalı sorusunun cevabını bu eğitim de bulabiliriz. Ben özellikle reklam metni ve instagram algoritması anlamında eksik olduğum noktaları bu eğitimle tamamladım diyebilirim.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

İREM ERDEM – İçsel Çalışma Rehberi

Egitim çok kapsamlı, ihtiyacım olan herşeyi net şekilde öğreten bir eğitim. Kendi başıma internetten öğrenmeye çalışmaktan çok daha değerli.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

MEHMET ŞAHİN AKPINAR – Founder & CEO

Mesaj kampanyalarımız için kullandık ve çok fazla fayda sağladık.

ASYA KUŞÇU – Öğrenci

Yeni başladım gayet başarılı.

MURAT KOÇ – Pazarlama Uzmanı

Şu ana kadar hayatımda kendime yaptığım en iyi yatırım bu eğitimdir. Şimdi bir yazılım firmasında tam zamanlı pazarlama uzmanı olarak çalışıyorsam bu eğitime borçluyumdur.

Furkan Saltık Oğuz Veli Yavaş Eğitim Değerlendirmesi

FURKAN SALTIK – Supervisor

Bilmediğim birçok jargonla karşılaştım. Eğitim içerisinde perspektifimi genişlietecek verilerle de karşılaştım. Öğrenmekte olduğum bir alanla ilgili hem sosyal medya içerikleri hem de bu platformda yer alan içerikleri faydalı buluyorum.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

EYÜP KARADAYI – Dijital Pazarlama Uzmanı

Aldığım dijital pazarlama eğitimi gerçekten değerliydi. Eğitim, güncel ve pratik bilgilerle dolu bir içeriğe sahipti. Konuları anlaşılır bir şekilde aktararak reklam stratejisi hakkında güzel bilgiler verildi. Eğitim sürecinde örnek olay çalışmaları güzelce anlattı. eğitimi almanızı tavsiye ederim.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

İLYAS ERTÜRK – E-Ticaret & Dijital Pazarlama Yöneticisi

Masterclass’ta bahsedilen tüm detaylar çok yerinde. Farklı sektörlerde karşılaşılan durumlar ve bunlar için alınan aksiyonlar farklı fikirler veriyor. Benim için faydalı oldu. Teşekkürler.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

Gonca Bozkurt Oğuz Veli Yavaş Eğitim Değerlendirmesi

GONCA BOZKURT – Pazarlama Direktörü

Dijital pazarlama üzerine doktora tezini tamamlamış bir pazarlama profesyoneliyim. Ben de dijital pazarlamaya ilişkin daha temel bazda eğitimler vermekteyim. Açıkçası bu eğitime ilişkin reklamla ilk eylül ayında karşılaştığımda sıradan eğitimlerden alabildiğini düşünerek göz ardı etmiştim. Sonrasında takibe aldığım hesaplardaki paylaşım kalitesi ve özellikle de son paylaşılan sosyal medya raporu beni etkilediği için eğitimi sonradan satın aldım. Gerçekten beklentimin çok ötesinde, kaliteli ve öz bir eğitimdi. Emeğinize sağlık. Şiddetle tavsiye ederim.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

HİLAL SARICAN – Dijital Pazarlama Uzmanı

Şirketimi kurduğumda birkaç firma ile çalışıyordum. Sosyal medyada Oğuz Bey’in eğitimini gördüm. Bana farklı fikir ve yeni bilgiler sunacağını düşünerek eğitimini aldım. Tahminimde yanılmadım. Kazandığım bilgilerle şu an yurt içinde ve yurt dışında birçok firmayla çalışıyorum. Teşekkürler Oğuz Bey.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

NAZLIHAN KOCAOĞLU – Social Media Director

Eğitimin süresiz olması kafama takılan konuları yeninden açıp izlediğimde anlamamı ve unuttuğum alanlarda bilgilerimi yeniden tazelememi sağlıyor. Ayrıca detaylı anlatım sayesinde acaba bunu nasıl yaparım gibi bir sorun yaşamıyorum. Oğuz bey ile de direk iletişim kurabilmek eğitim satın alan biri olarak bende bir güven duygusu yaratıyor.

DİDEM YÜKSEL – Ajans Başkanı

Gayet kapsamlı ve detaylı bir eğitim, ek dökümanlar da fazlasıyla yararlı içerikler. Her şey için teşekkürler.

EMRE ŞEN – Öğrenci

Eğitimlerin hepsini bitiremediğim için tam bir yorum yapamayacağım fakat genellikle hiçbir yerde görmediğim bilgiler karşıma çıkıyor. Büyük emek veriliyor. Katkısı çok oluyor.

TOLGA İNCE – Co-Founder

Yaklaşık 2019 yılı itibari ile Dijital Pazarlama konularında eğitimler alıyorum, bu işe başlarken tüm bilgileri sizler sayesinde öğrendim, bana güzel bir ışık tuttunuz ve o ışıkta hala ilerliyorum, teşekkürler

ÖZLEM ÇAVDAR – Sosyal Medya Reklam Danışmanlığı

Oğuz Veli Hocamdan aldığım eğitimler beni bu alanda çok fazla ileriye taşıdı. Eksiklerimi farkedip kendimi geliştirdiğim çok verim aldığım bir eğitimdi. Hocamın güzel ve akıcı anlatımıyla kafamda oturmamış olan bir çok şey netleşti. Kendime yaptığım en güzel yatırımdı ve eğitim sonrasında da destek ve yardımlarınızı esirgemediğiniz içinde çok teşekkür ederim.

EDA UZUN – Sosyal Medya Reklam Koordinatörü

Sosyal medya yönetimi konusunda kendimi geliştirmeme çok iyi geldi, reklam stratejisi özellikle çok iyi geldi teşekkür ederim.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

MİRAÇ KOYUNCUOĞLU – Founder

Eğitim içeriği oldukça etkili ve detaylı. Anlatım şekli ve hitap olumlu.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

MEHMET AKINLAR – Satış Pazarlama

Tüm eğitimleriniz harika yenileri için sabırsızlanıyorum hepsi bana bir şeyler kattı.

ZEYNEP ÖZCAN – Satış Uzmanı

Sektörde çok yeniyim.Henüz bir tecrübem yok yolun başındayım. Oğuz Beyin eğitimleri sayesinde çok şey öğrendim.

Katıldığı Eğitimler: Reklam Stratejileri (Masterclass)

OĞUZ SÖNMEZ – Sosyal Medya Uzmanı

Eğitime başladığım an standart bir eğitim gibi düşündüm. Arayüzü tanıt, reklam nereden çıkılır, nasıl sonuç alınır vb. Fakat bu eğitim baştan sona mükemmel. Pazarlamanın her detayını öğreniyoruz. Ve sayısız kaynak alıyoruz. Mükemmelliyetçi birisi olduğum halde eğitim 10/10. Sevgiler.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

NURÇİN ÇAVDAR – İçerik ve Dijital Kanallar Uzmanı

Ben eğitimlerimi halihazırda çalıştığım ve vakit bulamadığım için tamamlayamadım. Ancak eğitim konusunda yardıma ihtiyacı olan herkesi size yönlendiriyorum. Konuları derinlemesine anlatmanızın yanında, sonrasında eğitime katılanları bırakmıyor olmanız şahane bir şey. Eğitim içeriklerinin güncelleniyor olmasını, kapalı gruplarda takıldığımız yerlerle ilgili sorular soruyor olabilmemizi, üstelik bunları süresiz şekilde yapabiliyor olmamızı çok değerli buluyorum.
İlaveten içerikleriniz gerçekten değer ihtiva ediyor. Her birini dikkatle inceliyor, çoğunlukla da kaydetme ihtiyacı duyuyorum. Teorik bilgiyi, pratiğe döken ender insanlardan birisiniz.
Emeğiniz için teşekkürler.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

GAYE SÜLÜN – Dijital Pazarlama Uzmanı

Oğuz hocama öncelikle sektöre kattığı değer için çok teşekkür ederim. Farklı bakış açıları kazanmak açısından birden çok eğitime katıldığımı belirtmek isterim. Bilgiyi aktarma ve süreç konusunda çok başarılı eğitimlere imza attığına inanıyorum. Ayrıca dijitalde tool öğrenince işin bittiğini sanmak bir yanılgı olur biraz strateji ve örnekler üzerinden kendi deneyimlerimizi kazanmak çok önemli, bu noktada Oğuz hocamızın çok güzel yönlendirmeleri olduğuna inanıyorum. İyi ki varsınız:)

METİN BOZKURTOĞLU – Dijital Pazarlama Uzmanı

Eğitimlerinizden çok şey öğrendim, konuların anlatılıp daha sonra uygulamalı bir şekilde gösterilmesi, eski reklamlardan aldığınız dönüşlerin iletilmesi çok güzeldi. Danışanlarıma ve bana çok katkı sağladınız teşekkür ediyorum.

MUHAMMET NEZİH KIRTAŞ – Dijital Pazarlama Uzmanı

Özellikle algoritma eğitimi sayesinde çok yol kat ettim metin yazarlığı eğitimi ile de reklamlarıma yeni bir soluk kazandırdım.

UĞUR YILDIRIM – Doktor

İçerik üretimi ve açıklamalar ile ilgili kapsamlı bilgi sahibi oldum.

Katıldığı Eğitimler:  Instagram Algoritma Eğitimi

MUSTAFA CEYHAN – Founder

Sosyal Medya Yönetimine oldukça uzak biri olarak karmakarışık gelen süreçlere dair, çok yalın, çok anlaşılır bir ifade ile verilen eğitim sayesinde bir çok soruya yanıt buldum. Hatalarımı fark edip düzelttim. Boşa giden reklam bütçemden ettiğim kâr bile ilk haftada eğitim bedelini karşıladı. Üstelik her an açıp tekrar edebilmek, takıldığım noktaya videodan tekrar bakabilmek büyük kolaylık. Çok teşekkür ederim

MERVE ANAR – Dijital Pazarlama Uzmanı

Hocam siz çok değerli bilgiler veriyorsunuz. Çok değerli

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

OSMAN YILMAZ – Founder

Eğitimi henüz tamamalamadım ama Oğuz Veli Yavaş’ın bilgi birikimine, deneyimine güvenim sonsuz.. Kendimi ve işimi geliştireceğinden eminim..

Katıldığı Eğitimler:  Instagram Algoritma Eğitimi

HAKAN SARU – Social Media Director

Sektörde aldığım en iyi eğitimlerden oldu. Özellikle instagram algoritmasını anlattığınız ve uygulamalı reklam videoları çok çok faydalı oldu. Teşekkür ederim.

YUNUS BULAT – Retoucher

Oldukça kapsamlı ve detaylı bir eğitim. Genel olarak memnun kaldığımı söyleyebilirim. Beklentimin üstünde bir içerik yoğunluğu vardı. Çalışma alanımla tam alakalı olmasa da kişisel markamı geliştirmek amacıyla stratejiler edinmek için eğitimi almıştım. Bu açıdan güzel ve farklı bakış açıları elde ettim.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

FATİH ŞANLITÜRK – Dijital Pazarlama Uzmanı

Bilgilerimi güncellemek yeni fikirler edinmek ve elbette yeni stratejiler keşfetmek için eğitimlerinizi aldım. Oldukça etkili ve ilgi ile öğretme çabanıza hayranım.

MAHİR SÜDEMEN – Diş Hekimi

Instagramda abuk subuk kulaktan dolma bilgilerle uygulamalar yapıyordum.. şimdi daha bilinçliyim.

Katıldığı Eğitimler: Instagram Algoritma Eğitimi

MUSTAFA NECATİ KARATAŞ – Founder

Eğitimde yer alan stratejileri firmalarda uyguluyorum, iyi sonuçlar geliyor, teşekkürler.

ESİN KARAKAŞ – Öğrenci

Henüz tüm eğitimi bitirmemiş olsam da eğitimin yapı olarak kapsamlı olması hoşuma gitti.

Katıldığı Eğitimler: Kapsamlı Dijital Pazarlama Eğitimi

SERPİL SAYIR – Sosyal Medya Yöneticisi

Çok faydalı bir eğitim

YUNUS GÜNDÜZERİ – İşletme Sahibi

Detaylı eğitim ve net bir şekilde anlatım tarzı var.