Sosyal Medya Analiz Hizmeti

 

Sosyal medya hesaplarınızda istediğiniz etkileşimi alamıyor, reklam geri dönüşlerinizin sürekli artmasından rahatsız mı oluyorsunuz?

Yaklaşık 4 yıldır irili ufaklı bir çok markanın sosyal medya hesaplarını yönetiyor, reklamlarını düzenliyorum. Dilerseniz sizin için de Facebook ve Instagram hesaplarınızı, vermiş olduğunuz reklamlar ile birlikte inceleyerek detaylı bir analiz çıkarabilirim.

Çıkarmış olduğum sosyal medya analizi ile sizlere 3 şeyi kesinlikle garanti ediyorum!

 1-  Belirttiğim analizde birçok sitede bulabileceğiniz genel geçer bilgiler değil, tamamen sizin ve rakiplerinizin sayfalarını inceleyerek çıkardığım, geri dönüşlerinizi kesinlikle artıracak öneriler sunuyor olacağım. Bu önerilerin birçoğunu da daha önce denediğim ve elimde verileri bulunan çalışmalarım ile destekleyerek size ileteceğim.

 2-  Sayfanız için yapacağınız reklam çalışmalarından bu hizmet sonrasında kesinlike daha fazla geri dönüş almaya başlayacaksınız. Çünkü sosyal medya analizi kapsamında sunduğum raporda, sayfanız için en doğru hedef kitlenizi ve ilerleyen reklamlarınızda nasıl bir yol izleyerek daha iyi geri dönüşler alabileceğinizi detaylıca anlatan bir bölüm olacak.

 3-  Sunduğum rapor sonrasında kafanızda olan “Markamı nasıl büyütürüm?”, “Nasıl bir yol izlemeliyim?” ve “Hangi aşamada ne tür çalışmalar yapmalıyım?” gibi hiçbir soru kalmayacak. Sizlere raporumu sunduktan sonra da muhakkak ilerleyen dönemlerde de nasıl bir yol haritası izlemeniz gerektiği detaylıca konuşuyor olacağız.

Bu hizmete neler dahil?

  • Sayfanıza özel 4 adet detaylandırılmış hedef kitle
  • Rakip analizi ( Rakiplerinizin sosyal medyada neler yaptığı )
  • Hedef kitle belirleme çalışması ( Doğru kitlenizi nasıl bulacağınızı anlatacağım )
  • İçerik planlaması ( Etkileşimlerinizi artıracak içerek önerileri )
  • Zamanlama ( Hangi saatlerin sayfanız için en doğru paylaşım zamanları olduğunu ileteceğim )
  • 1 adet örnek reklam çalışması
  • 1 adet örnek reklam görseli
  • Sosyal medya araçları kullanımı ( detaylı anlatım )
  • 1 yıllık sosyal medya yol haritanız ( nereden başlamalı, çalışmalara nasıl devam etmeli şeklinde )

Rapor Teslimi – Ödeme – Süreç – Referanslar

 #  Teslim Süresi: Rapor teslim süresi iş yoğunluğuna ve sayfanızın hedef kitlesinin hareketlerine göre değişiklik gösterebilir ancak maksimum 7 iş günü içerisinde teslim edeceğimin garantisini veriyorum!

 #  Süreç: Hizmet için gerekli ödemenin yapılmasından sonra sayfanızda ve reklam hesabınızda yetki vermenizi talep edeceğim. Yetkilerin tamamı sağlandıktan sonra da maksimum 7 iş günü içerisinde detaylı raporumu PDF formatında belirttiğiniz mail adresine gönderiyorum. Takıldığınız noktalarda ise yine mail üzerinden desteğim devam ediyor.

 #  Ödeme: Hizmet için belirlediğim 300 TL’lik ödemeyi peşin talep ediyorum. Hesap bilgisi için aşağıdaki form üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

 #  Referanslar: Şu ana kadar benden benzer hizmetleri alan müşterilerim arasında Microsoft, MSN Türkiye, Sleepy Online, HP Türkiye, Memurlar.net gibi büyük firmalar bulunuyor. Bunların yanı sıra onlarca daha ufak çaplı start up veya butik işletmelere de destek verdim.

 

Yorumlar

Cevapla