Pazarlama bilgini bir üst seviyeye çıkartalım mı?

Superpeer hesabıma abone olarak her hafta özel bilgilerin paylaşıldığı canlı yayınlarıma katılabilir, abonelere özel Discord kanalından her konuda sorunu iletebilirsin.

Merhaba, ben OğuzDijital performans uzmanı ve eğitmenim.

Son 10 yıldır dijital pazarlama sektöründe 200’ün üzerinde markaya, 2000’nin üzerinde girişimciye, danışmanlık ve eğitim verdim.

Oğuz Veli Yavaş - Dijital Pazarlama Uzmanı

SUPERPEER HESABIMA ABONE OLARAK

Dijital pazarlama ipuçlarıyla reklam performansını 10 kat artırabilirsin!

Superpeer hesabımda ücretsiz abonelere özel her ay, ücretli abonelere özel ise her hafta dijital pazarlama çalışmalarınızda 10 kata kadar performans artışı görebileceğiniz ipuçlarını paylaşıyorum.

Ayrıca abonelere özel hazırlamış olduğum Discord sunucusu üzerinden PPC, tasarım, entegrasyon, analytics vb konularda sorularınızı direkt olarak yanıtlıyor, sektörel gelişmeler ile ilgili faydalı bulduğum kaynakları her gün ücretsiz şekilde paylaşıyorum.

SUPERPEER ABONELİK TİPLERİ

ÜCRETLİ ABONELİK

ÜCRETSİZ ABONELİK

SUPERPEER'DAN ŞİMDİ ABONE OLDUĞUNUZDA

Nisan ayındaki birbirinden değerli 4 canlı yayına katılım sağlayabilirsin!

Nisan ayı takvimimiz oldukça yoğun. Özellikle reklam performansını artırmak ve daha iyi ölçümleme yapmak isteyen tüm girişimcilerin bu ayki konulara göz atmasında fayda var!

BEN SİZİNLE BİREBİR GÖRÜŞMEK İSTİYORUM DİYORSANIZ

Birebir danışmanlık için de randevu oluşturabilirsiniz!

Markanızın genel dijital pazarlama çalışmalarından tutun, yaşadığınız herhangi bir entegrasyon sorununa kadar deneyimlerimden faydalanmak için 30 veya 60 dakikalık danışmanlık seansı oluşturabilirsiniz.

Danışmanlık seansları birebir olarak Superpeer üzerinden, görüntülü konuşma ile gerçekleşmektedir.