19 Kasım’da TomTalks’tayım

tomtalks

İstanbul Fikir Araştırmaları Merkezi tarafından düzenlenen TomTalks, yani Trend of Marketings, 5 Kasım itibari ile özellikle sosyal medya, pazarlama ve internet sektöründe yeni iş yapmak isteyen kişilerin ilgisini çekecek 12 haftalık bir programa sahip.

Pazarlama alanına ilgi duyan herkesin katılmasını tavsiye edebileceğim TomTalks’un 12 haftalık konu takvimi ise şu şekilde:

TomTalks - İstanbul Fikir Araştırmaları Merkezi

19 Kasım 2015 Perşembe günü, sosyal medya ve içerik pazarlaması bölümünde ben de konuşmacı olarak yer alacağım. Bu haftada özellikle sosyal medya pazarlaması üzerine ilgi duyan kişilerin farklı mecralarda ne gibi adımlar atması gerektiğinden ve içerik oluşturma sürecinde pazarlamaya etki eden faktörler üzerinde duracağız.

Sertifika programı da bulunan TomTalks konuşmalarından minimum 5 tanesine katılarak sertifika da almanız mümkün. 12 hafta sürecek programın detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Görüşmek üzere.

👨🏼‍💻 BU İÇERİĞİ PAYLAŞ:

3 Yorumlar

 1. 27 Ekim 2015 de 10:19

  Hayırlısı neyse o olsun hocam 🙂

  Yanıtla
 2. Ecem Kurus
  27 Ekim 2015 de 19:17

  Oğuz Bey hayırlı olsun. Etkinliğin videosu da yayınlanacak mı daha sonra? İş yoğunluğumdan dolayı katılmam mümkün olmayabilir de. Umarım dinlemeye gelebilirim sizi.

  Yanıtla
  1. 27 Ekim 2015 de 19:26

   Ecem hanım, öncelikle çok teşekkür ederim. Etkinliğin videosunun yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz belli değil maalesef. Kendi konuşmam için bir video kaydı yaptırmayı ve dinlemek isteyen arkadaşlarla blogumda paylaşmayı düşünüyorum.

   Yanıtla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oğuz Veli Yavaş - Dijital Pazarlama Eğitmeni / Uzmanı

Instagram Hesabımı Takip Et, İpuçlarını Kaçırma!