Güvenli Cep Telefonu Takibi İçin 3 Tavsiye

mspy cep telefon takip

Teknolojinin hızlı gelişimi ile birlikte şüphesiz ki hayatımızdaki birçok işi kolaylaştıran cep telefonları da ayrılmaz bir parçamız olmayı kısa sürede başardı. Her ne kadar teknolojinin cebimize sığması büyük bir lüks olsa da beraberinde getirdiği tehditler de ihmal edilemeyecek kadar büyük. 7’den 70’e herkesin büyük bir tüketim hevesiyle kullanmaya devam ettiği cep telefonları, çağımızın en büyük açıklarından biri haline de kısa sürede gelmeyi başardı. Peki bu açıklığı gidermek, hem kendimiz hemde sevdiklerimiz için daha güvenli bir cep telefonu deneyimi için neler yapabiliriz gelin hep birlikte bakalım.

1. Uygulamalarınızı Kontrol Edin

Özellikle çocuk yaşta akıllı cihaz kullanımın ne denli arttığını hepimiz biliyoruz. Her ne kadar zararlı olsa da çocuklarınızın ısrarlarına dayanamayıp aldığınız akıllı cihazlar içerisinde, işletim sistemine bağlı olarak bulunan marketlerde onlarca zararlı uygulamada çocuklarınızı veya sevdiklerinizi bekliyor olacak.

Hem Android hemde iOS platformlarında çocuk kontrolü özelliklerini aktif ederek, çocuklarınız için zararlı olacak uygulamaları engelleyerek çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Bunun dışında sıklıkla kendilerine fark ettirmeden yaptıkları işlemleri de kontrol etmenizde yarar var.

2. Telefon Ayarlarınızı Düzenleyin

Artık hemen hemen tüm akıllı cihazlarda olan yaş filtrenisini kesinlikle kullanmaya özen gösterin. Google Play Store ve App Store‘da ayarlar kısmında bu seçenekleri bulabilirsiniz. Yaş filtresi belirleyerek uygulamayı kullanan kişinin tam olarak yaşına uygun uygulamaların gösterildiği, zararsız ve market içi alımları önleyen birçok ayarı da otomatik olarak yapmış olursunuz.

Market dışında da telefonunuza kurabileceğiniz çocuk kilidi, cep telefonu yer tespiti gibi güvenlik uygulamalarını araştırarak kendinize uygun bir araç belirlemeyi ve kullanmayı ihmal etmeyin.

3. mSpy ile Cep Telefonunuzu Takip Edin

Tüm bu belirtilenleri yapmış olsanız da internet ortamından gelecek her türlü tehdide karşı hem sevdikleriniz hemde çalışanlarınız için en güvenilir yol olarak mSpy uygulamasını kullanmayı düşünün.

Takip etmek istediğiniz cihazın nerede olduğu, hangi uygulamaları ne kadar kullandığı, hangi sitelere girdiği gibi birçok detayı hem bilgisayarınızdan hemde akıllı cihazınızdan kontrol etmenize yarayan cep telefonu takip uygulaması, bununla da kalmayıp birçok konuda filtreleme yapmasıyla piyasadaki en iyi uygulamalardan biri diyebilirim.

mspy uygulaması cep telefonu takip

Çocuğunuz veya çalışanlarınız için marketler üzerinden ne kadar engelleme yaparsanız yapın, hızlı bir gelişim içerisinde olan teknoloji çağında, yine bu hızla aynı şekilde ilerleyen online dolandırıcılıklar da devam ediyor. mSpy uygulaması ile yalnızca market değil, bunun dışında telefonda bulunan SMS, Whatsapp, arama, fotoğraf ve e-posta gibi neredeyse cihaz üzerinden yapılan tüm detaylara ulaşmanız mümkün.

mSpy Uygulamasını İncele

Hırsızlık gibi çok can sıkıcı olabilen durumlarda da devreye giren uygulama ile cihazınızı uzaktan kitlemeniz, kişisel veya şirket verilerinizi şifrelemeniz veya tamamen silmenizin de mümkün olması uygulamayı tercih etmeniz için ekstra sebeplerden yalnızca biri. Detaylar için aşağıdaki tanıtım videosuna da bir göz gezdirmeniz yararlı olacaktır:

👨🏼‍💻 BU İÇERİĞİ PAYLAŞ:

3 Comments

 1. 25 Nisan 2016 at 18:39

  gerçekten çok kaliteli bir program, bir ara kullanmıştım, tüm ihtiyaçlarımı karşılıyordu

  Reply
 2. 11 Haziran 2016 at 11:20

  mSpy uygulamsını çok beğendim. ben de böyle bir uygulama arıyordum, ama fiyat olarak biraz pahalı sanki indirime gitse daha iyi olur.

  Reply
 3. berat
  19 Temmuz 2016 at 16:06

  Bu tip tanıtım makalesi almayana karşıyım. Cesaret edip yorumumu yayınlarsan sevinirim. ,bu tip yazılımlarda bilinmelidir ki, siz başkasını izlerken bu ugulamayı kodlayanlarda daim sizi izleyecektir.

  Reply

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oğuz Veli Yavaş - Dijital Pazarlama Eğitmeni / Uzmanı

Instagram Hesabımı Takip Et, İpuçlarını Kaçırma!

İŞLETMELER İÇİN WHATSAPP KULLANIM REHBERİ