🙋🏼‍♂️ Dijital Pazarlamayı Öğrenmeye Hazır Mısın?

Merhaba 🙋🏼‍♂️ ben Oğuz Veli Yavaş.

8 yıldır dijital pazarlama sektörü içerisinde 100’ün üzerinden markaya danışmanlık verdim. Edindiğim tecrübler ile son 3 yıldır kişi, marka ve ajanslara profesyonel dijital pazarlama eğitim eğitimi veriyorum.

Yaptığım videolu ve birebir eğitim/seminerler ile şu ana kadar 4000’in üzerinde kişiye eğitim verme fırsatı bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Dijital pazarlama benim için çok büyük bir tutku ve bunu gerçekten öğrenmek isteyen birine öğretmenin yaşattığı tatmini inanın tahmin bile edemezsiniz! ❤️

Dijital Pazarlama Danışmanlık Eğitimi programını bu sektörde çalışmak isteyen profesyoneller ve kendi markasının A’dan Z’ye yönetmek isteyen girişimciler için özel olarak tasarladım.

⚠️ Eğitime katıldığınız ilk andan itibaren sizin de çok açık bir şekilde fark edebileceğiniz gibi piyasada gördüğünüz klasik reklam paneli anlatımlarından farklı bir kurguya sahip olan bu eğitimde, paneller anlatılıp geriye kalan tüm iş size bırakılmıyor. 

Dijital pazarlama faaliyetlerini yöneteceğiniz bir markayı ilk defa ele aldığınız andan itibaren adım adım yapmanız gerekenleri, kendim danışmanlık verdiğim firmalarda nasıl uyguluyorsam aynı şekilde bu eğitimde sizlerle paylaşıyorum. Bu yüzden uygulamalı bir şekilde, aklınızda soru işaretleri kalmadan ilerleyebiliyorsunuz. ✌🏻

🎒 Bu eğitimde sizi neler bekliyor?

  • 🎬 40+ Saatlik Uygulamalı Eğitim Videosu
  • 💬 Özel Facebook Grubu
  • 🎥 Haftalık Canlı Yayınlar
  • 🎁 Ücretsiz Eklenti ve Araçlar
  • 🎙 Alanında Uzman Özel Konuklar
🖥 Dijital Pazarlama Danışmanlık Eğitimi’ne katıldığınız anda 40+ saatlik ve sürekli güncellenen eğitim videolarına sınırsız erişim hakkı kazanırsınız. Şu anda bulunan ve bundan sonra eklenecek tüm videoları internet olan her cihazdan istediğiniz zaman, limitsiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

🔑 Eğitime katıldığınız andan itibaren özel Facebook grubumuza katılabilir, anlık sorularınızı buradan bana ve gruptaki diğer katılımcılara yönelterek hızlı cevap alabilirsiniz. Ekstra olarak her hafta Facebook özel grubumuzda düzenlenen canlı yayınlara katılarak sorularınızı sorabilir, sürekli güncellenen dijital pazarlama sektörü ile ilgili güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

👨🏼‍🏫 Eğitimde neler öğreneceğim?

Dijital Pazarlama Danışmanlık Eğitimi, standart eğitimlerden farklı olarak öncelikle bir Dijital Pazarlama Uzmanı gibi düşünmenizi, araştırmanızı ve aksiyon almanızı sağlayacak bir eğitim programına sahiptir. Aşağıda sırasıyla adım adım öğreneceğiniz konular ve detaylarını her birinin üzerine tıklayarak görebilirsiniz. 👇🏻

Bir dijital pazarlama uzmanın yaptığı işe bakış açısının, yaptığı çalışmaların kalitesini belirlediğini düşünüyorum. 👨🏼‍💻

Bu yüzden de daha başlangıçtan itibaren bu eğitimden maksimum fayda sağlamak adına bir dijital pazarlama uzmanı gibi düşünmeye başlamanız gerektiğini düşünüyorum.

Bu bölümde bir dijital pazarlama uzmanı hangi alanlarlada uzmanlaşmalı, bunu yaparken adım adım nasıl ilerlemeli, güncel kalmak için kaynak takibi nasıl yapmalı, bir sorun ile karşılaştığında bunu nasıl ele almalı ve kaynak taraması yapmalı tüm detaylarıyla bahsederek hem eğitim sürecinde hem de uygulamada maksimum sonuç almanızı sağlıyorum. 💪🏻

Markayı, marka yapan öncesinde yapılan analiz ve doğru bir stratejidir. 🤩

Bu bölümde uygulamalı olarak bir markanın daha başlangıçta nasıl analiz edilmesi gerektiği, rakiplerinin içerik, reklam ve genel analizinin nasıl yapılması gerektiği, SWOT analizi gibi marka için ayakları yere basan ve ölçülebilir sonuçlar almak için gerekli stratejiyi nasıl oluşturabileceğinizi öğreneceksiniz.

Dijital pazarlama çalışmalarının en önemli noktası, her şeyin ölçülebilir olmasıdır. 📊 Başlangıçta yapılan doğru kurulum ve entegrasyonlar ile dijital pazarlama faaliyetleri içerisinde yapabilecekleriniz tamamen hayal gücünüze kalır.

Bu bölümde bir markanın daha reklam ve içerik çalışmalarına başlamadan önce hesap kurulumlarının nasıl yapılması gerektiğini ve ölçümlemeler için teknik takip kodlarının nasıl kurgulanacağını öğreneceksiniz.

Bölüm sonunda kendiniz bir marka için Google Analytics standart ve e-ticaret kurulumlarını, Google Tag Manager entegrasyonunu, Facebook pikselinin doğru kullanımını, Google Merchant Center, Facebook Katalog, Facebook Business Manager ve Google Ads platformlarının profesyonelce kullanımını, müşterileriniz için bu hesap kurulumlarını doğru şekilde yapıp yetki alma işlemlerini öğreniyor olacaksınız. 🥳

Doğru içerik ile desteklenmeyen her marka, reklam bütçesi ne olursa olsun kaybetmeye mahkumdur! ⚠️

Bu bilinçle hareket ederek bu bölümde markanız için doğru içerik ve platformların neler olduğunu, güncel algoritmaların bizden beklentisini, sıfırdan içerik planı oluşturmayı ve bunları doğru zamanlarda yayınlamak için kullanabileceğiniz araçları kullanmayı öğreneceksiniz. 📝

Kitlenizin karşısına doğru zaman ve doğru yerde, doğru şekilde çıkartılan reklam başarı getirir. 🏆

Bu bölümde daha önce yaptığımız entegrasyonlar ile birlikte Facebook, Instagram, Google ve Youtube platformlarında hangi kampanyanın hangi amaç için doğru şekilde nasıl kurgulanacağını kapsamlı bir şekilde öğreneceksiniz.

⚠️ LinkedIn ve TikTok reklam yönetimi ile ilgili videolar da daha sonra eklenecektir.

❗️ Yukarıda bahsettiğim gibi Dijital Pazarlama Danışmanlık Eğitimi sürekli güncellenen videolar ile size en güncel kaynağı sunmayı hedeflemektedir. Bu çerçevede bu bölüm için hazırlanan videolar güncellenerek tekrar eklenmektedir. ( Herhangi farklı bir güncellemede de sürekli güncelleneceğinin sözünü veriyorum! )

Sizinle ilk defa karşılaşan kişiler, %80 oranında sizden herhangi bir şey satın almayacaktır. 🤷🏼‍♂️ Markanıza soğuk bir müşteriyle ilk karşılaştığınız andan itibaren adım adım nasıl size ısınacağını ve satışa yönleneceğini içerik ve reklam kurgunuza yedirmeniz gerekiyor.

Bu bölümde markanızın tanıtımı için soğuk bir hedef kitlenin adım adım nasıl sıcak bir kitleye çevrilebileceği, bunu yaparken de teknik ve içerik kurgusunun nasıl oluşturulacağını öğreneceksiniz. Bu süreçte funnel kurgusunun tam olarak nasıl çalıştığını ve WordPress entegrasyonları ile bir satış hunisinin nasıl oluşturulacağına hakim olacaksınız.

❗️ Bu bölümdeki videolar güncellenmektedir. Tahmini eklenme tarihi: 1 Ekim 2020

Bir markanın gücünü elinde bulundurduğu veri ile ölçmeniz mümkündür. 🧲

Dijital pazarlamada yapılan her çalışmanın ölçülebilir olması, harcanan her kuruş için alınan geri dönüşü görmek ve raporlamak için inanılmaz bir fırsat. Bu bölümde yapmış olduğunuz tüm çalışmalar sonucunda elde edilen veriyi nasıl değerlendireceğinizi, nasıl anlamlı raporlar haline getirebileceğinizi ve ölçeklendirme yaparak büyümeye gidebileceğinizi öğreneceksiniz. 🤩

❗️ Bu bölümdeki videolar güncellenmektedir. Tahmini eklenme tarihi: 7 Ekim 2020

Yalnızca eğitim katılımcılarının olduğu özel Facebook grubumuzda her hafta hem sorularınızı yanıtladığımız hem de güncel gelişmeleri değerlendirdiğimiz canlı yayınlar yapıyoruz. Ekstra olarak bu canlı yayınlara belli aralıklarla kendi alanında uzman profesyonelleri de konuk alıyoruz. 👨🏼‍💻

🎥 Canlı yayınlarımıza o anda müsaitliğiniz olmadığı için katılamayabilirsiniz. Korkmanıza gerek yok! Her canlı yayının tekrarını hem Facebook grubumuzdan hem de eğitim panelinizden istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

🎙 Eğitime katılanlar ne diyor?

Fiziksel ve online eğitimime katılan herkes ayrı ayrı benim için çok önemli ❤️ Ricamı kırmayıp yorumlarını paylaşan katılımcılardan bazılarının eğitim hakkındaki görüşlerini de size fikir vermesi amacıyla paylaşmak istedim.

👨🏼‍💻 Eğitime nasıl katılabilirim?

Videolu Dijital Pazarlama Danışmanlık Eğitimime katılmak için aşağıdaki butona tıklayarak satın alım işlemini gerçekleştirebilir, hemen aramıza katılabilirsiniz.

❤️ Eğitim ücreti Covid-19 sürecinde herkesin işlerinin etkilenmesi nedeniyle bu süreç bitene kadar 1500 TL’den 750 TL’ye indirilmiştir.

✏️ Öğrenim hayatına devam eden öğrencilerin bu sektör hakkında daha bilinçli olması benim için çok önemli. Eğer öğrenci belgeniz veya kartınız var ise ekstra 150 TL’lik indirim kuponu için iletisim@oguzveliyavas.com.tr e-posta adresine öğrenci kimliğinizi ve talebinizi göndermeniz yeterli olacaktır.

🤔 Eğitim ile ilgili sorunuz mu var?

Eğitim ile ilgili aklınıza takılan ve danışmak istediğiniz sorular mı var? Aşağıdaki formu doldurun veya Whatsapp üzerinden bana yazın. Tüm sorularınızı mümkün olan en kısa sürede yanıtlayacağımdan emin olabilirsiniz. 😎