Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started

Dijital Pazarlama Danışmanlık Eğitimi programı, kendi markasının A’dan Z’ye dijital pazarlama süreçlerini yönetmek veya dijital pazarlama sektöründe çalışmak isteyen kullanıcılara özel, diğer eğitimlerden farklı bir kurguya sahip olarak geliştirilmiştir.

Bu eğitim içerisinde klasik eğitimlerde olduğu gibi sizlere panel bilgilerini anlatılıp geriye kalan tüm iş size bırakılmıyor. Dijital pazarlama faaliyetlerini yöneteceğiniz bir markayı sıfırdan ele aldığınızda adım adım neler yapmanız gerektiğini, kendim bu süreci nasıl yönetiyorsam birebir aynı şekilde sizlerle paylaşıyorum.

Eğitim İçerisinde Sizleri Neler Bekliyor?

Eğitimi aldığınız andan itibaren aşağıda detaylarını da göreceğiniz eğitim videolarına ek olarak, sizi güncel tutumak ve sorularınızı yanıtlamak için oluşturduğum kaynakların tümüne de erişim hakkınız olacak.

Özel Facebook Grubu

Haftalık Canlı Yayınlar

Ücretsiz Eklenti ve Araçlar

Eğitimde Hangi Konular Var?

Eğitim içerisinde bir dijital pazarlama uzmanı veya marka sahibinin, sıfırdan başlayarak markasının dijital pazarlama faaliyetlerini profesyonel seviyede yürütebilmesi için gerekli tüm konuları öğreneceksiniz.

Bu bölümde öncelikle bir dijital pazarlama danışmanı olarak hangi noktadan başlamanız gerektiğini, farklı uzmanlık alanlarını ve bu alanlarda nasıl doğru adımlar atacağınızı öğreneceksiniz.

Bu bölümde markalarımızı ilk aldığımız anda daha doğru adımlar atabilmek için rakip ve swot analizi yapmayı, bu doğrultuda da markanız için bir projeksiyon çıkartmayı öğreneceksiniz. 

Dijital pazarlamanın en önemli özelliği, yaptığınız tüm çalışmaların ölçülebilir ve bu doğrultada daha net adımlar atılabilir olmasıdır.

Bu bölümde markamızın dijital mecralardaki hesaplarının doğru şekilde nasıl kurulması gerektiğini ve entegrasyon araçlarını kullanmayı öğreneceksiniz.

Google Tag Manager, Google Analytics, Google Merchant Center, Google Ads, Facebook Business Manager, Facebook Pikseli ve Özel Olayların entegrasyonunu bu bölüm içerisinde net bir şekilde uygulamalı olarak öğreneceksiniz.

Bu bölümde markanızın hedef kitlesi için en uygun içeriklerin nasıl çıkartılacağını öğrenecek, içerik analizi yapacak ve çıkardığınız fikirlerde amaç-sonuç ilişkisi belirleyerek bir içerik takvimini nasıl oluşturmanız gerektiğini öğreneceksiniz.

Bu bölümde markaya özel içerik ve reklam stratejisi çıkarmayı, doğru hedef kitleyi bulmayı, tam otomatik sistem kurmayı ve marka hedefleri belirleyerek bunları analiz etmeyi öğreniyor olacaksınız.

Bu bölümde Facebook, Instagram, Google, Youtube ve LinkedIn platformlarında reklam türleri ve amaç belirlemeyi, doğru reklam vermeyi, açık artırma sistemi ile rakiplerinizde doğru şekilde rekabete girmeyi, reklam optimizasyonlarını ve teklif stratejisi belirlemeyi öğrenerek, bu platformları ustaca nasıl kullanabileceğinizi anlayacaksınız.

Bu bölümde oluşturduğumuz içerik, strateji ve reklam çalışmaları dahilinde satış hunimizi kontrol etmeyi, doğru şekilde analizler yaparak müşteriye raporlamayı ve marka genişlemesi için yapılması gerekenleri öğreneceksiniz.

Eğitim Alanlar Ne Dediler?

Merak ettiğiniz tüm sorular için aşağıdaki formu doldurabilir yada direkt olarak Whatsapp destek hattımdan buraya tıklayarak bana ulaşabilirsiniz.

Eğitim İçeriği

Tümünü Göster

Course Reviews

Katılımcı Yorumları

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan sen ol