Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started

8 haftalık Dijital Pazarlama Danışmanlık eğitimi programım ile dijital pazarlama dünyasına dair danışmanlık vermek için bilmeniz gereken her şeyi uygulamalı olarak öğrenebilir ve oluşturduğunuz model ile bundan gelir elde edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken eğitimdeki konuları sindirerek öğrenmek, uygulamak ve sosyal kanıtlar oluşturmak!

 

Özel Facebook Grubu

Yalnızca bu eğitime katılan kullanıcıların bulunduğu özel Facebook grubumuzdan deneyimlerinizi paylaşabilir, aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

Dökümanlar

Yalnızca eğitime katılanlara özel sunum dosyalarına erişebilir, dijital pazarlama faliyetlerinde hayat kurtaracak birçok araca ücretsiz erişim hakkı kazanabilirsiniz.

Haftalık Canlı Yayınlar

Her hafta belirlenen günde özel Facebook grubumuz üzerinden yapılan canlı yayınlara katılabilir, dijital pazarlama ile ilgili güncel gelişmeleri öğrenebilirsiniz.

Katılım Sertifikası

8 haftalık eğitim sonunda CV'nize ekleyebileceğiniz Dijital Pazarlama Danışmanlık Eğitimi Katılım Sertifikasını almaya hak kazanabilirsiniz.

Şu Anda Eğitimin 3. Haftasındayız!

8 haftalık eğitim programımızın şu anda 1. haftasındayız. Her hafta ilgili haftanın konuları yüklenecektir.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Nedir?

Dijital pazarlama danışmanlığı, sıfırdan veya var olan bir markanın dijitaldeki marka konumlandırılması, reklam yönetimi ve büyütülmesi işlemlerini kapsayan bir hizmet / danışmanlık türüdür.

Dijital pazarlama danışmanlığı eğitimim ile sıfırdan kurulan veya var olan bir markanın ihtiyaçlarını tespit edebilir, bu ihtiyaçlar doğrultusunda dijital platformlarda alınması gereken aksiyonları net bir şekilde çözümleyerek firmaya sonuç üretebilirsiniz.

Bu sayede verdiğiniz hizmet ile gelir elde edebilir, kendi reklam ajansınızı kurabilir veya var olan markanızın dijitalde aldığı sonuçları artırabilirsiniz.

 

Eğitim Alanlar Ne Dediler?

Eğitim İçeriğinde Neler Var?

Eğitim içeriğinde dijital pazarlama danışmanlığı yapmak veya kendi markasını doğru şekilde yönetmek isteyen kişilere özel olarak adım adım, sıfırdan bir markayı nasıl ele almanız ve neler yapmanız gerektiği tüm detaylarıyla uygulamalı olarak bulunuyor.

8 haftalık bu eğitim programında kendinizi bu alanda geliştirmeniz ve doğru adımları atarak hem kendi hemde müşterilerinizin markaları için ölçülebilir sonuçlar almak için bilmeniz gereken her şeyi öğreniyor olacaksınız!

 

Bu haftada öncelikle bir dijital pazarlama danışmanı olarak hangi noktadan başlamanız gerektiğini, farklı uzmanlık alanlarını ve bu alanlarda nasıl doğru adımlar atacağınızı öğreneceksiniz.

2. haftamızda markalarımızı ilk aldığımız anda daha doğru adımlar atabilmek için rakip ve swot analizi yapmayı, bu doğrultuda da markanız için bir projeksiyon çıkartmayı öğreneceksiniz. 

3. haftada müşterinizden ilk etapta nasıl yetki almanız gerektiğini veya sıfırdan hesap kurulumlarının nasıl yapılacağını öğreneceksiniz. Bu hafta içerisinde sosyal medya hesaplarının kurulumunun yanı sıra Facebook Business Manager, Facebook Pikseli, Google Ads, Google Tag Manager ve Google Analytics hesaplarının da kurulumlarını öğreniyor olacaksınız.

4. haftada açmış olduğunuz sosyal medya ve ölçümleme araçlarının birbiriyle entegre çalışması için yapmanız gereken teknik detaylarını öğreneceksiniz. Burada yapacağınız işlemler ile herhangi bir kaynaktan sizinle iletişime geçen veya ürün satın alacak potansiyel müşterilerinizi net bir şekilde ölçümlemeyi öğreneceksiniz. Bu sayede yaptığınız tüm çalışmalarda elde edilen verileri, markanın gelişiminde sağlıklı bir şekilde kullanabiliyor olacaksınız.

Bunların başında Google Tag Manager, Facebook Piksel, Google Analytics ve Enhanced Ecommerce, Event Setup ve Özel Hedef Kitlelerin oluşturulması geliyor.

5. haftamızda markanızın hedef kitlesi için en uygun içeriklerin nasıl çıkartılacağını öğrenecek, içerik analizi yapacak ve çıkardığınız fikirlerde amaç-sonuç ilişkisi belirleyerek bir içerik takvimini nasıl oluşturmanız gerektiğini öğreneceksiniz.

6. haftamızda markaya özel içerik ve reklam stratejisi çıkarmayı, doğru hedef kitleyi bulmayı, tam otomatik sistem kurmayı ve marka hedefleri belirleyerek bunları analiz etmeyi öğreniyor olacaksınız.
7. haftamızda Facebook, Instagram, Google, Youtube ve LinkedIn platformlarında reklam türleri ve amaç belirlemeyi, doğru reklam vermeyi, açık artırma sistemi ile rakiplerinizde doğru şekilde rekabete girmeyi, reklam optimizasyonlarını ve teklif stratejisi belirlemeyi öğrenerek, bu platformları ustaca nasıl kullanabileceğinizi anlayacaksınız.

8. haftamızda oluşturduğumuz içerik, strateji ve reklam çalışmaları dahilinde satış hunimizi kontrol etmeyi, doğru şekilde analizler yaparak müşteriye raporlamayı ve marka genişlemesi için yapılması gerekenleri öğreneceksiniz.

Course Reviews

Katılımcı Yorumları

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı. İlk yorum yapan sen ol