DİJİTAL PAZARLAMAYI ÖĞRENMEYE HAZIR MISIN?
Oğuz Veli Yavaş - Dijital Pazarlama Eğitmeni

Merhaba Merhaba Ben Oğuz Veli Yavaş.

11 yıldır dijital pazarlama sektöründe 100’ün üzerinden markaya danışmanlık verdim. Bu süreçte edindiğim tecrübeleri son 5 yıldır kişi, marka ve ajanslara aktardığım dijital pazarlama eğitimleri düzenliyorum.

Şu ana kadar yaptığım fiziksel ve videolu eğitimler ile 5000’den fazla kişiye dijital pazarlamayı anlatabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Dijital pazarlama benim için yalnızca bir iş değil, aynı zamanda en büyük tutkum. Sıfırdan başlayarak ileri seviyede dijital pazarlamayı öğreneceğin bu eğitimde sen de bunu hissedeceksin!

EĞİTİMDE SENİ NELER BEKLİYOR?

EĞİTİMDE NELER ÖĞRENECEKSİN?

Bu eğitim içerisinde seviyen ne olursa olsun bir marka için daha başlangıçtan itibaren dijital pazarlamaya 360 derece bakmayı, ölçülebilir sonuçlar almak için analiz, entegrasyon, reklam, raporlama, ölçekleme ve strateji oluşturmayı en ince ayrıntısına kadar öğreniyor olacaksın. Eğitim sürecinde öğreneceklerini adım adım seninle paylaşmak istiyorum.
1

DİJİTAL PAZARLAMAYA BAKIŞ

Dijital pazarlama çalışmalarında başarıya ulaşmak için en önemli nokta daha başlangıçta doğru bakış açısına sahip olmak, güncel kalabilmek ve sorunlarla karşılaşıldığında nasıl çözüm üreteceğinizi öğrenmekten geçiyor. Eğitimimizin ilk bölümünde bu konular üzerine kişisel deneyimlerimi öğreneceksiniz.
2

ANALİZ

Mevcut veya sıfırdan dijital pazarlama çalışmalarına başlayacağız bir markayı ve sektörünü doğru şekilde analiz etmeniz gerekiyor ki doğru bir strateji oluşturabilin. Bu bölümde marka, rakip ve SWOT analizinin nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

3

HESAP KURULUMU VE ENTEGRASYON

Dijital pazarlamanın bir marka tarafından tercih edilmesinin en temel nedeni ucuz maliyetle hedef kitlesine ulaşabilmek ve ölçülebilir sonuçlar alabilmektir. Bu bölümde dijital pazarlama çalışmalarınızda elde edeceğiniz verileri doğru şekilde ölçümleyebilmek için Google Analytics, Google Data Studio, Google Tag Manager, Google Merchant Center, Google Ads, Facebook Pikseli, Facebook Katalog ve Conversion API entegrasyonlarının nasıl yapıldığını öğrenecek, sizinle dijital platformlar üzerinden etkileşime geçen kullanıcıların tüm datasını doğru şekilde ölçümleyebileceksiniz.
4

İÇERİK YÖNETİMİ

Markanın hedef kitlesi ile doğru iletişim kurabilmesi için dijital platformlarda doğru içerik planı ile hareket etmesi gerekir. Bu bölümde dijital içerik ürettiğimiz platformların algoritmasını doğru şekilde anlamayı, hedef kitleyi aksiyona geçirecek içerik planı oluşturmayı ve planlamayı öğreneceksiniz.

5

REKLAM YÖNETİMİ

Dijital varlıklarımız ve içeriklerini hedef kitleye uygun hale getirdikten sonra, markanın hedef kitle ile buluşabilmesi için doğru bir reklam yönetimine ihtiyacınız olacak. Bu bölümde Facebook, Instagram, Google ve Youtube reklamlarında edinme, davranış ve dönüşüm adımları gerçekleştirerek sonuç odaklı kampanya kurguları nasıl oluşturabileceğinizi tüm ayrıntılarıyla öğreniyor olacaksınız.

6

STRATEJİ VE FUNNEL

Dijital platformlarınız için ürettiğiniz içerikler ve yaptığınız reklam çalışmalarının hedef kitlenizde istediğiniz etkiyi uyandırması, ürün ve hizmetiniz ile ilgilenmesi ve sizi tercih etmesi için doğru bir strateji geliştirmeniz gerekir. Bu bölümde satış hunisi mantığının ne olduğunu, nasıl uygulandığını, strateji geliştirirken neler yapabileceğinizi ve e-posta pazarlamasını öğreneceksiniz.
7

RAPORLAMA VE ÖLÇEKLEME

Dijitalde yapmış olduğunuz tüm çalışmalardan elde ettiğiniz sonuçları doğru şekilde okuyabilmek, aldığınız sonuçları iyileştirmek ve güncelleme yapmak için önemlidir. Bu bölümde Facebook, Instagram, Google ve Youtube tarafında yaptığınız çalışmaları nasıl doğru şekilde raporlamayı ve ölçeklendirmeyi öğreneceksiniz.

BU EĞİTİM KİME GÖRE?

Dijital pazarlama alanında kariyer sahibi olmak isteyen gençler

Kısıtlı bütçe ile kendi markasının bilinirlik ve satışlarını dijital pazarlama çalışmaları ile artırmak isteyen marka sahipleri

Çalıştığı ajansın yaptığı çalışmaları kontrol edip doğru şekilde yönlendirmek isteyen işletme sahipleri

Markasının dijital pazarlama çalışmalarını bir adım öteye taşımak isteyen girişimciler

Dijital pazarlama takımını yönetmek ve işletmesine değer katmak isteyen
yöneticiler

DİĞER EĞİTİMLERDEN FARKI NE?

Yalnızca panellerin kullanımının anlatıldığı klasik eğitimlerden farklı olarak, bir markayı sıfırdan ele aldığınızda adım adım yapmanız gerekenleri, kendim danışmanlık verdiğim markalarda nasıl yönetiyorsam o şekilde anlatıyorum.

Panel üzerinden yönelttiğiniz her soruya 48 saat içerisinde yanıt veriyorum.

Eğitimlerime katılanlar çok iyi bilirler ki basit veya zor fark etmeksizin tüm sorunlarınızı çözmeye çalışıyor, ömür boyu destek sağlıyorum.

Sürekli güncellenen bir sektörde olduğumuz için taleplerinizi çok iyi takip ediyor ve eğitimi sürekli güncelliyorum.

EĞİTİME KATILANLAR NELER SÖYLEDİ?

Sektörde birçok eğitim var. Ancak gerek kalite, gerekse sürekli ücretsiz güncelleme olması ve yardım özel Facebook grubunun çok aktif olması bütün sorunlarımı çözüyor.

Çetin SİREK
TRT Market / Dijital Pazarlama Uzmanı

Yıllardır dijitalin içinde olmama çalışmama rağmen hep birşeylerin eksik olduğunu kendimi güncellememde geride kaldığımı düşünüyordum. Uzun zamandır takip ettiğim Oğuz Veli hocamın eğitimini görünce hiç tereddüt etmeden dahil oldum ve şu an harika bir şekilde yararlanıyor eksik kalan parçalarımı tamamlıyor ve kafamdaki sorulara cevaplar buluyorum. Ben kendisine bu imkanı verdiği bizlere bilgilerini en iyi en doğru ve harika aktardığı için teşekkür ediyorum. Şimdi Dijitalde daha güçlüyüm.

Erdem Hereke
İstanbul Gelişim Üniversitesi
Creative & Social Media Director

Eğitime başladığım an standart bir eğitim gibi düşündüm. Arayüzü tanıt, reklam nereden çıkılır, nasıl sonuç alınır vb. Fakat bu eğitim baştan sona mükemmel. Pazarlamanın her detayını öğreniyoruz. Ve sayısız kaynak alıyoruz. Mükemmelliyetçi birisi olduğum halde eğitim 10/10. Sevgiler.

Oğuz Sönmez
Sosyal Medya Uzmanı

Yaklaşık 15 aydır dijital pazarlama ile ilgileniyorum. Daha önce farklı dijital pazarlama eğitimleri aldım ancak ciddi bir geri dönüş alamadım maalesef. Oğuz Veli Yavaş hocamın eğitimini aldıktan sonra sisteme yüklediği videoları izleyip ciddi notlar alarak bunları işletmemiz üzerinde uygulamaya başladık. Kısa sürede de güzel satışlar yaptık. Haftalık canlı yayınlarda sorularımızı hocamız içtenlikle yanıtlıyor ve bilgimize bilgi katıyor. Eğitimi alacaklara şiddetle tavsiye ederim.

Mutlu Demirkapı
Dijital Pazarlama Uzmanı

Oğuz hocam ile 2019'dan beri tanışıyoruz. Türkiye’de dijital pazarlama ekosistemine çok değerli içerikler sunan, o dönemden beri takip ettiğim bir uzman. Eğitim tüketmeyi seven biri olarak türkiyede dijital pazarlama üzerine çok fazla eğitim aldım. Bir çoğunun ya içeriği tam değildi, yada arzu ettiğim sonucu karşılamıyordu. Özellikle eğitim grubunda haftalık yapılan canlı yayınlarda interaktif soru-cevap olarak ilerleniyor olması videolu eğitim harici birçok sorunuza çözüm oluyor. Referans olmak çok değerlidir. Şartsız koşulsuz aldığım faydalar ışığında önerebileceğim bir eğitim olduğunu söyleyebilirim.

Ozan Durak
Dijital Pazarlama Uzmanı

Açıkcası eğitim bahane Oğuz hoca bana nasıl bir güven verdiyse her eğitimini udemy den başlayarak satın aldım ve şuan buradayım. Anlatım tarzı ve bilgiyi aktarma şekli muazzam. Teşekkürler OVY.

Alper Sarıkaya

Eğitim dili çok anlaşılır ve çok uygulanabilir. İnsan önce eğitimi bu şekilde uygulayabilir miyim diye tedirgin olabilir ama kesinlikle olmayın. Çok güzel sıralı şekilde gidiyor. Kısacası çok memnun kalacağınız bir eğitim. Ayrıca Oğuz hoca eğitim grubuyla canlı yayınlar yapıyor. Bu da verdiği eğitimin arkasında durmasının göstergesi. Benim satışlarıma çok önemli etkisi oldu.

Aylin Biber
İşletme Sahibi

Oğuz bey bu eğitim ile dijital pazarlama alanındaki uzmanlığını, başarısını ve vizyonunu bize aktarmakta. Konuları not alarak ve özenle dinlerseniz sizde bu alanda başarılı olabilir, geleceğin mesleğini öğrenebilirsiniz.

Miraç Koyuncuoğlu
Dijital Dönüşüm Danışmanı

Bu güzel içeriği bizlere sunduğu için Oğuz Veli Yavaş'a çok teşekkür ederiz. Bir çok kişi ve kuruma büyük katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Eğitimi almak isteyenlere kesinlikle öneririz.

Ufuk Altıyaprak

SIKÇA SORULAN SORULAR

Eğitim formatı nasıl? Nereden gerçekleşiyor?
Dijital pazarlama eğitimim toplamda 40 saati geçen 100’ün üzerinden videodan oluşan bir eğitim programıdır. Eğitime katıldığınız anda sınırsız ve ömürboyu olarak videolara erişim, özel Facebook grubumuza katılım hakkı kazanırsın.
Takıldığım noktalarda ne yapacağım?
Direkt eğitim paneli üzerinden "Soru Sor" butonuna tıklayarak anlık olarak sorularınızı direkt bana iletebilir, 48 içerisinde sorunuza cevap alabilirsiniz.
Eğitime erişimim ne zamana kadar olacak?
Eğitime erişimin ömür boyu ve sınırsızdır. İstediğin kadar, istediğin zaman tekrar izleyebilirsin.
Öğrenci indirimi var mı?
Evet! Öğrenci belgeni Whatsapp hattımız üzerinden veya e-posta yoluyla bana ileterek %10 ekstra öğrenci indiriminden de faydalanabilirsin. Belgeni ilettiğinde sana özel bir indirim kodu oluşturup göndereceğim.
Eğitim hangi seviyedeki kişilere uygun?
Eğitim hem sıfırdan başlayan hem de iyi derecede bilip eksiklerini kapatmak ve dijital pazarlamada farklı bakış açısı kazanmak isteyen tüm işletme sahipleri, girişimciler ve yöneticiler için uygundur.
Sizinle birebir görüşebiliyor muyuz?
Eğitime katılan herkes ile birebir 30 dakikalık bir tanışma toplantısı gerçekleştiriyorum. Bu toplantıda eğitimden maksimum fayda sağlaman ve markan için özel önerilerimi, deneyimlerimle birlikte seninle paylaşıyorum.
Canlı yayınlar nasıl oluyor?
Eğitimde hazır bulunan ve sürekli güncellenen 100’ün üzerinde videoya ek olarak özel canlı yayın da yapıyorum. Bu canlı yayınlarda hem sorularınızı cevaplandırıyor, hem de gündemi değerlendiriyoruz. Olur da o saatte müsait olmazsan canlı yayınlarımızın kaydını ertesi gün itibariyle eğitim paneline yüklüyoruz.

EĞİTİME NASIL KATILABİLİRİM?

Dijital pazarlama eğitimime katılmak için aşağıdaki butona tıklayarak Banka Havalesi / EFT yada Kredi Kartı ile ödemenizi gerçekleştirebilir, anında eğitime katılarak tüm imkanlardan sınırsız ve ömür boyu faydalanmaya başlayabilirsiniz.

40 Saatlik 100'ün Üzerinde Video

Sınırsız Erişim ve Ömür Boyu Destek

Sınırsız Soru Sorma Hakkı

6000 TL

Eğitim ile ilgili merak ettiğin tüm sorular için Whatsapp hattım üzerinden buraya tıklayarak bana ulaşabilirsin.
EĞİTİM TANITIM VİDEOSU
%50 İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMAYIN!

Eğitim hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayayım.

İŞLETMELER İÇİN WHATSAPP KULLANIM REHBERİ