Facebook’un Etkinliklere Özel Uygulaması Çıktı

Facebook Etkinlik Uygulaması

Facebook, insanlara kişiselleşmiş tavsiyeler ve takip özelliğini sunduğu yeni etkinlikler uygulamasını iOS platformu çıkardı. Peki Facebook etkinlik uygulamasının halihazırda normal uygulama üzerinden de ulaşabildiğimiz etkinlik sekmesinden farkları ne?

Facebook Etkinlik uygulaması, daha uygulamayı açtığınız ilk andan itibaren ilgili olduğunuz konuları öğrenmeye çalışan ve bu ilgi alanlarındaki etkinliklerden habersiz kalmamanızı sağlamayı amaçlayan bir oluşum. Şöyle ki hem Facebook’ta beğendiğiniz ve etkileşime girdiğiniz sayfalar, hemde etkinlik uygulaması içerisinde verdiğiniz bilgiler dahilinde uygulama size sürekli olarak benzer etkinlik tavsiyesinde bulunuyor.

Uygulamanın bence en can alıcı noktalarından biri ise bugün, yarın veya önümüzdeki hafta gibi belli tarih veya tarih aralıklarında, dilediğiniz kategorideki tüm etkinlikleri de sizin için bulup gösteriyor olması.

Yalnızca bu özelliği ile bile boş zamanlarını değerlendirmek için etkinlik arayan birçok kişinin, diğer internet sitesi ve uygulamalar yerine bu platformda toplanmaya başlayacağını öngörebiliriz.

Tasarımsal olarak da tatmin eden bir arayüze sahip uygulamayı denemek için buraya tıklayabilirsiniz.

👨🏼‍💻 BU İÇERİĞİ PAYLAŞ:

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oğuz Veli Yavaş - Dijital Pazarlama Eğitmeni / Uzmanı

Instagram Hesabımı Takip Et, İpuçlarını Kaçırma!

İŞLETMELER İÇİN WHATSAPP KULLANIM REHBERİ