İnternette Tanıdığım Değerli İnsanlara

Uzun süren bir teknoloji sitesi serüveninden sonra kendime kalan vakitte kişisel blogum ile daha detaylı ilgilenmeye, tasarım ve konsept konusunda yeni fikirler üzerine kafa yormaya başladığım şu günlerde çok fazla sayıda blogu inceleme ve yorumlarını okuma şansı buldum.

Yaklaşık 2 senedir devam eden takiplerim sonrasında da Ayhan Korkmaz’ın beni de mimlediği konu hakkında bir şeyler yazmak, internette tanıdığım ve fikirlerine değer verdiğim insanları ben de bir araya getirmek istedim.

1- Ayhan Korkmaz

Konusunda beni de mimleyip topu bana devreden Ayhan ile çok değil, yaklaşık 5-6 aydır bir tanışıklığımız söz konusu. Normalde çok detaycı bir insan olmamdan mütevellit olsa gerek insanlara tedbirlere yaklaşan biri olmama rağmen Ayhan ile ilk konuşmamızdan sonra kafalarımızın uyuştuğuna karar verip muhabettimizi o günden bu yana devam ettirmeyi başardık. Teknoloji haberleri üzerine yazdığı Tavsiyelazım internet sitesini ve farklı konulardaki fikirlerini oldukça güzel bir dil ile anlattığı kişisel blogunu takibe almayı unutmayın derim.

2- Kadir Durukan

Yine aldığım bir reklam vesilesiyle tanışma fırsatı bulduğum, daha sonra da farklı işler için birlikte çalışmaya devam ettiğimiz Kadir ile yardımlaşmaya dayalı bir arkadaşlığımız olduğunu söylemem mümkün. Kendisi ile hiç yüz yüze tanışmamış olsak da konuşmalarımız üzerinden çok değerli bir insan olduğunu söyleyebilirim. SEO konusunda bir derdiniz varsa kendisine danışmanızı, ayrıca kişisel blogunu okumanızı tavsiye ederim. Her ne kadar yazı yazma konusunda üşengeç olduğunu belirtse de umarım bu konu hakkında birkaç kelime karalayacak vakit bulabilir 🙂

3- İsmail Usluer

Kişisel blog denince belki de akla gelen ilk isimlerden biri olmayı başarmış İsmail ile konuşmamız yalnızca maillerimizden ibaret olsa da internet ortamında yazdığı farklı konulardaki yazıları, tavsiye ve eleştirilerine değer verdiğim nadir insanlardan biri. Kişisel blog açacak ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, kendisinin yazılarını okuyarak blog kültürü üzerine bilgi sahibi olmanız mümkün.

4- Sezer İltekin

Kendisini ile birebir muhabbetim olmasa da 1,5 senedir istisnasız takip etmeyi başardığım ilk blog diyebilirim. Blogunu okuduktan sonra kendisini tanımak için oturup saatlerce konuşmanıza gerek olmadığını, yalnızca yazılarından bile ne kadar samimi ve kaliteli bir insan olduğunu anlayacaksınızdır. Samimi ve özenli yazılarını uzun yıllar boyunca okumak dileğiyle.

Ben de “İnternette tanıdığım değerli insanlar” konusunda yazılarını görmek istediğim Sezer İltekin, İsmail Usluer ve Kadir Durukan’ı mimliyorum. Yazılarınızı bekliyoruz 🙂

2500+ KİŞİ ARASINA KATIL!

Sosyal medyada rakiplerinin bir adım önüne geçmeni sağlayacak kaynakları ücretsiz mailine gönderebilirim.

Yorumlar

    • Oğuz Veli Yavaş
    • Oğuz Veli Yavaş

Cevapla