Supergirl Pilot Bölümü Kesmedi Sanki

supergirl pilot bölümü

Supergirl’ün pilot bölümü beklenenden çok erken bir süre önce ne hikmetse tam da “Kötü olacak ya sanki” geyiklerinin döndüğü bir dönemde internete sızdı. Siz yediniz mi bilmiyorum ama ben pek yemedim. Belgelerle gelip anlatsanız bu budur diye yine de sızdırıldığına inanmayacağım sanırım 🙂

Neyse “sızdırılma” geyiğini bir yana bırakırsan Supergirl pilot bölümü bugün ortaya çıktı ve haliyle birçoğumuz izledik. Sizi kesti mi bilmiyorum ama başlıktan da anlayabileceğiniz gibi beni pek kesmedi.

Melissa Benoist ne kadar dünya tatlısı bir insan olsa da bende Supergirl olarak çok acemi bir izlenim bıraktı. İlerleyen bölümlerde dizi toplar, Melissa ablamızda rolüne iyice bürünürse çok güzel bir yapım ortaya çıkabilir mi? Elbette ki çıkabilir ancak pilot bölümünde gerek oyunculuğu gerekse her yerden mutluluk fışkıran romantik komedi dizisi havası beni pek sarmadı.

Gelecek bölümler de Supergirl pilot bölümü gibi bir akışa sahip olursa izlemeyeceğim kesin ama en azından birkaç bölüm daha sırf süper kahraman yapımlarına hasta olduğum için şans vereceğim.

👨🏼‍💻 BU İÇERİĞİ PAYLAŞ:

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oğuz Veli Yavaş - Dijital Pazarlama Eğitmeni / Uzmanı

Instagram Hesabımı Takip Et, İpuçlarını Kaçırma!