DOĞRU REKLAM METİNLERİ YAZARAK

Dönüşüm Sayımızı
Nasıl 3 Kat Artırdık?

2 saatlik bu Masterclass eğitiminde, yıllık 50 milyon TL üzerinde reklam bütçesini yönettiğimiz markalarda hedef kitleye uygun doğru reklam metinleri yazarak dönüşüm sayılarını nasıl 3 kat artırdığımızı öğreneceksin!

Doğru reklam metinleri ile dönüşüm sayılarınızı artırmaya başlamak için bu eğitimi kaçırmayın!

3000+ Mutlu

Kursiyer Arasına Katılın!

Masterclass - Doğru Reklam Metni Yazmak

Türkiye’de dijital pazarlama ekosistemine çok değerli içerikler sunan, o dönemden beri takip ettiğim bir uzman. Eğitim tüketmeyi seven biri olarak türkiyede dijital pazarlama üzerine çok fazla eğitim aldım. Bir çoğunun ya içeriği tam değildi, yada arzu ettiğim sonucu karşılamıyordu. Referans olmak çok değerlidir. Şartsız koşulsuz aldığım faydalar ışığında önerebileceğim bir eğitim olduğunu söyleyebilirim.

OZAN DURAK – Dijital Pazarlama Uzmanı

Yıllardır dijitalin içinde olmama çalışmama rağmen hep bir şeylerin eksik olduğunu kendimi güncellememde geride kaldığımı düşünüyordum. Oğuz Veli hocamın eğitimini görünce hiç tereddüt etmeden dahil oldum ve şu an harika bir şekilde yararlanıyor, eksik kalan parçalarımı tamamlıyor ve kafamdaki sorulara cevaplar buluyorum. Ben kendisine bu imkanı verdiği bizlere bilgilerini en iyi en doğru ve harika aktardığı için teşekkür ediyorum.

ERDEM HEREKE – Creative & Social Media Director

Yaklaşık 15 aydır dijital pazarlama ile ilgileniyorum. Daha önce farklı dijital pazarlama eğitimleri aldım ancak ciddi bir geri dönüş alamadım maalesef. Oğuz Veli Yavaş hocamın eğitimini aldıktan sonra sisteme yüklediği videoları izleyip ciddi notlar alarak bunları işletmemiz üzerinde uygulamaya başladık. Kısa sürede de güzel satışlar yaptık. Eğitimi alacaklara şiddetle tavsiye ederim.

MUTLU DEMİRKAPI – Dijital Pazarlama Uzmanı

Eğitime başladığım an standart bir eğitim gibi düşündüm. Arayüzü tanıt, reklam nereden çıkılır, nasıl sonuç alınır vb. Fakat bu eğitim baştan sona mükemmel. Pazarlamanın her detayını öğreniyoruz. Ve sayısız kaynak alıyoruz. Mükemmelliyetçi birisi olduğum halde eğitim 10/10. Sevgiler.

OĞUZ SÖNMEZ – Sosyal Medya Uzmanı

Bu eğitimde yıllık 50 milyon TL'den fazla reklam bütçesini yöneterek oluşturduğum sistem, taktikler ve süreci öğreneceksiniz.

Bilginet Akademi Logo
Eğriçayır Logo
Tezgahçılar Logo
Mochi Logo
Abiye Merkezi Logo
Pinars Boutique Logo
Aydilge Logo
Mosafil Logo

Reklamlarda yazan metinleri kim okuyor ki?

Varsayımda bulunmayı hiç sevmem. O yüzden hem global olarak iyi tanınan şirketlerin, hem de kendi markalarımızda elde ettiğimiz verileri sizinle paylaşmak istiyorum:

Reklam Metni Değişen Markada Gelir Artışı

Doğru reklam metinlerinin size sağlayacağı 4 avantaj:

*Belirtilen veriler danışmanlık verdiğimiz markalarda elde ettiğimiz sonuçlardır.

Doğru Reklam Metinleri Yazmak

Meta ve Google partneri olarak
markalarımızda aynı stratejiyi uyguladık!

Merhaba, ben Oğuz Veli Yavaş.

11 yıldır dijital pazarlama alanında 300’den fazla markaya danışmanlık, 3000’den fazla marka, ajans sahibi ve girişimciye eğitim verdim.

Son 3.5 yıldır da kendi ajansımda markalarımızın yıllık 50 milyon TL’den fazla reklam bütçesini yöneterek, veriye dayalı şekilde büyümelerine yardımcı oluyorum.

Elde ettiğim tecrübeler ile her sektörden markaya uygulanabilecek, dijital reklam yatırımlarını ölçeklenebilir şekilde yapabilecekleri bir sistem geliştirdim.

Masterclass - Doğru Reklam Metni Yazmak

100'den fazla işletmenin cirosunu %1300'e kadar artırdık!

Bu masterclass içerisinde reklam metinlerini farklı hedef kitleye uygun olarak nasıl global standartlara uygun şekilde yazabileceğinizi adım adım öğreneceksin.

Eğitim sonrasında kendi markan için reklam metinlerini direkt düzenlemeye başlayabileceksin.

Bu eğitime katılarak sen de markanın dönüşüm sayılarını artırmaya ve hedef kitleni harekete geçirmeye başlayabilirsin.

 

Masterclass ile dönüşüm sayınızı artırmaya başlayın!

Bu Masterclass’a şimdi katılarak 3 saatlik eğitim kaydına ve sunum dosyasına sınırsız erişim hakkı kazanacaksınız.

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Masterclass
1 Kişilik Katılım

Masterclass eğitimleri özel ve stratejik uygulamaları içeren eğitimlerdir.

1000 TL

620 TL

*Bu indirim 1 Aralık’a kadar geçerlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitime kimler katılmalı?

Eğitim ölçeği fark etmeksizin tüm sektörlerdeki markalar, ajans sahipleri ve dijital pazarlama uzmanlarına uygundur. Hedef kitlesini doğru reklam metinleri ile yönlendirerek geri dönüşüm oranlarını artırmak isteyen herkes, bu eğitimden fayda sağlayabilir.

Eğitim hangi formatta olacak?

Eğitim toplam 3 saatten oluşan videolu bir eğitimdir. Eğitime katılarak 1 Aralık tarihinde açılacak bu eğitime ön kayıt yaptırabilir, 1 Aralık 2022 itibariyle eğitimi süre sınırı olmaksızın izleyebilir, sunum dosyasını indirebilirsiniz.

Eğitimi nasıl izleyeceğim?

Eğitime kayıt olurken oluşturduğunuz giriş bilgileri ile eğitim paneli üzerinden izleyebilirsiniz.